Burn Aid Pirmā palīdzība

· Efektīvi aptver nodedzinātas platības un vēl pietiekami elastīga, lai pielāgotos iespējamo pietūkumu vai nepieciešamību flex locītavām.
· Tie ir viegli, viegli transportējami sterili mērces.
· Viens pieteikums šo mērci ir efektīvs pirmās palīdzības pasākums par apdegumiem.
· Pārsēju ir putu turētājs, un putu augstās absorbcijas iespējas ļauj pilnībā piegādāt gelu uz apdeguma vietu.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Sterils Burn Mērces ir paredzētas pirmās palīdzības lietošanai. Mērces ir izgatavotas no īpašām, mīkstām, atvērtās šūnu putām. Pārsēju ir vairākas labvēlīgas fiziskās īpašības, piemēram:

· Efektīvi aptver nodedzinātas platības un vēl pietiekami elastīga, lai pielāgotos iespējamo pietūkumu vai nepieciešamību flex locītavām.

· Tie ir viegli, viegli transportējami sterili mērces.

· Viens pieteikums šo mērci ir efektīvs pirmās palīdzības pasākums par apdegumiem.

· Pārsēju ir putu turētājs, un putu augstās absorbcijas iespējas ļauj pilnībā piegādāt gelu uz apdeguma vietu.

· Mērces ir nepielipušais un inertas putu bāzes nebūs shed pavedieni, virzieni, šķiedras, uc, kas varētu kļūt iestrādāta brūces.

· Mitrais šķīdums atvieglo izņemšanu, lai pārbaudītu un ārstētu ievainoto zonu. Gēls neatstāj nekādus atlikumus. To var viegli noņemt ar ūdeni normālas debridement laikā. Gēls ir pilnīgi ūdenī šķīstošs.


Izmantojot mērces
Ja medicīniskā palīdzība nav uzreiz pieejama, izmantojot mērces, kopā ar marli, kas attiecas uz turpmāku aizsardzību, palīdz apdegums jomā palikt mitra daudzas stundas. Izmantojot šo sistēmu, nodrošina arī fizisku aizsardzību apdegums pret turpmākiem bojājumiem un piesārņojumu.
Mazāki mērces ir ideāli piemērotas rokām un pirkstiem. Lielāki mērces ir pietiekami lieli, lai saņemtu un ārstētu kāju, roku vai kāju.
Mērces var izmantot šādi: Noņemt mērci no iepakojuma un piemērot tieši brūces.

   

Viegli nostipriniet.

Sterils Burn Dressings var izmantot, lai mazinātu sāpes un traumas brūces no ugunsgrēkiem, liesmām, zvīņveida, ķīmiskās un elektriskās traumas. Tomēr ar ķīmiskiem apdegumiem brūce ir rūpīgi apūdeņota un jāneitralizē, pirms lietojat želeju. Ar elektrības apdegumiem, strāva ir jāizslēdz pirms izmantojot želeju, jo šķīdums ir ūdens bāzes un vada elektrību.

 


Hot Tags: Burn Palīdzība Pirmā palīdzība, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgotus

Izmeklēšana

You Might Also Like