Ūdens želejas apdeguma mērce

Produkta apraksts Atbrīvošanās no apdeguma želeja / pārsējs nodrošina labāku apdegumu ārstēšanu, lai apturētu apdegumu ievainojumu progresu. Viena no lielajām priekšrocībām salīdzinājumā ar citām apdegumu ārstēšanas metodēm ir pārsienamie materiāli, kas nelīp pie apdegumiem. Burncare pārsienamie materiāli ir sterili un izmanto putu spilventiņu, kas notur gēlu un ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Produkta apraksts

Atvieglojiet apdeguma želeju / pārsēju nodrošina labāku apdegumu ārstēšanu, lai apturētu apdegumu traumu progresu. Viena no galvenajām priekšrocībām salīdzinājumā ar citām apdegumu procedūrām ir pārsienamie materiāli, kas nepiederas pie apdegumiem. Burncare pārsienamie materiāli ir sterili, un, lai efektīvi atdzesētu traumu, izmanto putu spilventiņu, kas notur gēlu un notur to vietā brūces vietā, un atvērtajām šūnām, kas tiek izmantotas sterilajos pārsējos, daudzās valstīs tiek uzskatīts, ka šis ekstrakts ir dabīgs anti-germicidālas iezīmes, kas palīdz novērst infekciju un veicina dziedināšanu.


Priekšrocības:

Tas ir arī pilnīgi nelīpošs, netoksisks un nekairina ādu. Tiešais efekts ir zemāks apdeguma, applaucēšanās un saules apdegumu karstais karstums. Mazāk sāpju. Tas nodrošinās aizsardzību, lai izvairītos no apdegumu bojājumiem veselīgai organizācijai.Absorbējiet un nekavējoties izkliedējiet siltumu.To var droši lietot pie pirmās un otrās pakāpes apdegumiem.


Indikācijas:

Lietojiet uz apdegumiem, applaucējumiem un saules apdegumiem.

Droši lietojams pirmās un otrās pakāpes apdegumos.

Apmeklējumi: Uzglabāt ēnainā un vēsā vietā.


Hot Tags: Ūdens želejas apdeguma mērce, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota

Izmeklēšana

You Might Also Like