Algināta pārsējs, kas paredzēts spiediena čūlu apstrādei

- Feb 22, 2019-

Spiediena čūla apstāšanās

Iod Periods: āda ir pabeigta, parādās eritēma, pēc dekompresijas ādas krāsa nevar ātri atgriezties normālā stāvoklī, bet arī var parādīties zem spiediena vietējā balināšanas, pietūkuma, karstuma, cietā mezgla vai vienkrāsaina izskata.

Ⅱ posms: epidermas, pat dziļās un dermas saspiešanas daļas no ādas bojājumiem, virspusējas čūlas vai izpaužas kā blisteri.

Ⅲ periods: visu ādas bojājumu slāni, ieskaitot zemādas audu bojājumus vai nekrozi, var paplašināt līdz apakšējai fasādei, bet ne iekļūstot. Ⅳ: audu bojājumi, audu nekroze vai kaulu, muskuļu vai cīpslu audu bojājumi, kam pievienots vai nav pievienots vesels ādas slāņa slānis.

Pārsienšanas loma spiediena čūlos

1, lēns dekompresijas čūlas vietas spiediens;

2, var aizkavēt saistīto komplikāciju rašanos; 3, pārsēju izmantošana brūcei, lai radītu zemu skābekli, nedaudz skābu, mitru vidi, kas veicina brūču dzīšanu.

1

Mērci klasifikācija

Plānas plēves, ūdens koloīdi, hidrogels, putas, alginātu sāļi, biofilmas, farmaceitiskās membrānas, silikona gumijas un interaktīvie mitro brūču pārsienamie materiāli utt.

Pārklājuma pielietošana spiediena čūlu barošanas es spiediena čūlos: ir pieejami caurspīdīgi plānas plēves pārklājumi vai plānas ūdens koloidālas pārsēji. Šim saspiešanas laikam ir pagaidu asinsrites traucējumi, audu hipoksija, maza artēriju reaktīva dilatācija, lokāls sastrēgums, bet ādas integritāte netiek iznīcināta, jo atgriezeniskas izmaiņas, piemēram, savlaicīga patogēnu cēloņu izņemšana, var novērst spiediena attīstību. čūlas. Šī fāze izvēlas plānas plēves pārsēju vai plānu ūdens koloidu, kas piestiprināts pie kaula izvirzījuma vietas, lai samazinātu mehānisko berzi.

Turklāt caurspīdīga mērce ir noderīga arī, lai novērotu spiediena čūlu pārmaiņu procesu. Ⅱ periods Spiediena čūlas: var izvēlēties ūdens koloidu klasi, putu mērci. Nesabojātiem vietējiem maziem blisteriem varat izvēlēties caurspīdīgu ārējo uzlīmju. Lieliem blisteriem pēc dezinficēšanas var dezinficēt ar plānu ūdens koloidu vai ar ārējo pastu.

Virspusējai brūcei ar daļēju kortikālo bojājumu brūces pamatne ir sarkana, un noplūde ir mazāka, šoreiz sāk veidoties granulācijas audi, un ārējai pastai var izmantot tievu ūdens koloidu. Ⅳ-ⅳ perioda spiediena čūlas: šajā laikā brūcei ir liels daudzums noplūdes, strutaini izdalījumi un nekrotisks audums, nopietni var izraisīt sepsi. Pirms mērces lietošanas kompetentais ārsts jāprasa noskaidrot, vai ir nepieciešams pirmais atkaļķojums, pamatojoties uz nekrotiskā audu daudzumu. Brūces pamatne ir melna vai dzeltena kārta, mazāk izplūdes, vairāk sausa, jūs varat izvēlēties Hidrogēļa klasi, piemēram, atšķaidīšanas līmi, izšķīdināšanu, mīkstinošu nekrozes audu, lai sasniegtu pašizšķīdušās atšķaidīšanas lomu.

Ja ir infekcijas pazīmes brūcē, sarkanā, pietūkušā, karstā, sāpīgā, palielināta noplūde, smakas, perifēro asiņu leikocītu skaita pieaugums var sekot ārsta norādījumiem atstāt testa paraugus un saskaņā ar ārsta ārstēšanu.

Piesardzības pasākumi, izmantojot mērci

1, ūdens koloidu pārsējs nav ieteicams smagai infekcijai, kaulu cīpslas iedarbībai un daudzu brūču noplūdei;

2, ūdens koloidu pārsējs un brūču noplūde pēc saskares ar želeju, atverot pārsēju, var būt līdzīga strutainām vielām, kam pievienota īpaša smarža, reizēm redzamas krāsas izmaiņas un izplešanās fenomens, kas ir pats mērci. materiāla un eksudāta materiāla un smakas kopīgās veidošanās procesā;

3, virspusēji attiecībā uz visu bojājumu slāni, ir liels skaits eksudātu brūču, dobumu un sinusa, infekcijas un asiņošanas brūces var izmantot alginātu mērces, bet neatbalsta sausas brūces un kaula brūces;

4, granulācijas audu aizaugšana un liels daudzums noplūdes brūču, var izvēlēties putu apstrādi, tās jaudīgās noplūdes absorbcijas spēju, lai uzturētu vietējo mitru tīrīšanu, izmantojot elastīgus pārsējus, lai kavētu granulācijas audu hiperplāziju; 5, turiet brūces mitru un sausu apkārtējo ādu, lai izvairītos no pārmērīgas biežas pārsēju nomaiņas, lai ietekmētu brūces remontu; Tam jābūt balstītam arī uz spiediena čūlu klasifikāciju, brūces lielumu, infekcijas trūkumu, sekrēcijas apjomu, sāpju pakāpi, apkārtējo ādas stāvokli, pacienta stāvokli utt., Izvēlēties dažādus pārsēju veidus. .