Alginātu pārsēji optimālai brūču sadzīšanai var absorbēt līdz pat 20 reizēm sava svara

- Aug 21, 2020-

Dažādu veidu brūces var ietekmēt pacientus, kas gulējuši gulēt, diabēta slimniekus vai hroniskas vēnu mazspējas pacientus. Šīs čūlas, kas attīstās nepietiekamas asins plūsmas dēļ, prasa tūlītēju ārstēšanu, lai novērstu to inficēšanos vai kaitējumu jūsu ādas audiem, kauliem vai muskuļiem. Smagos gadījumos gangrēna var izveidoties, ja čūlas neārstē. Brūces, piemēram, spiediena čūlas, diabētiskās čūlas un avenozās brūces, var droši un efektīvi ārstēt ar algināta pārsēju.

Kas ir alumīnija pārsējs?

Alginātu pārsējs ir absorbējoši brūču kopšanas līdzekļi, kas satur nātrija un kalcija šķiedras, kas iegūtas no jūraszālēm. Tie ir plakanu pārsēju veidā, kurus var novietot virs atvērtām čūlām, un virvju pārsējiem, kurus izmanto brūces iesaiņošanai, kas absorbē šķidrumus un veicina sadzīšanu ar spiediena čūlām, diabētiskām pēdu čūlām vai venozām čūlām. Individuāls pārsējs spēj absorbēt līdz pat 20 reizēm sava svara. Šie pārsēji, kurus ir viegli lietot, veidojas līdz brūces formai, kas palīdz nodrošināt, ka tie pareizi absorbē brūces aizplūšanu. Tas arī padara šos pārsējus ideālus izmantošanai čūlu zonās, kuras ir grūti ģērbt, piemēram, papēži un sakrālās zonas.

Kā darbojas alumīnija pārsēji?

Alginātu pārsēji ir sausi, kad tos sākotnēji uzliek uz atvērtas brūces, un tie kļūst lielāki un želejveidīgāki, ievelkot šķidrumus. Tas palīdz notīrīt brūci, novērš tās nožūšanu un aizsargā to no kaitīgām baktērijām, kas palīdz samazināt infekcijas risku. Šie apretūras arī palīdz veicināt jaunas ādas augšanu brūces sadzīšanas procesa laikā, nodrošinot, ka brūces laukums paliek mitrs. Tas veicina dabisko nobriešanu, izmantojot fermentus, kas papildina brūču kopšanu, ko klīniskajā vidē nodrošina brūču kopšanas speciālisti. Nobriešanas process noņem mirušu vai bojātu ādu, veicinot veselīgāku brūču vidi, kas veicina brūču sadzīšanu.

Alginātu pārsēji var arī palīdzēt brūcēm, kas asiņo. Šajos pārsējos esošais kalcijs palīdz stabilizēt asins plūsmu, kas palēnina asiņošanu.

Padomi Algināta pārsēju izmantošanai

Paturiet prātā, ka algināta pārsēji ir paredzēti izmantošanai brūču vai brūču nosusināšanai ar pārmērīgu šķidruma daudzumu. Tos nedrīkst izmantot brūcēm, kurām ir ļoti maz drenāžas, vai arī tās var tās izžūt, kas palēnina dziedināšanas procesu. Lai arī algināta pārsēji parasti uztur brūces mitras, lai tās ātrāk sadzītu, tām ir jāizveido želeja, lai to izdarītu. Dažos gadījumos šis gēls neveidojas, kas palielina risku, ka pārsējs pielīp pie ādas un var izraisīt kairinājumu vai bojājumus.