Šajās ainās var izmantot alginātu mērces.2

- Dec 28, 2018-

Brūču hemostāze Tradicionālā pirmās palīdzības hemostatiskā pārsēja galvenokārt ir pirmās palīdzības aptieciņa, četras galvas lentes un citi kokvilnas pārsienamie materiāli (piemēram, kokvilna, pārsēji, marle utt.), Tikai balstoties uz fizisku spiedienu, lai apturētu asiņošanu, hemostāzes efekts nav slikts, bieži ar tūbiņa palīdzību, lai kontrolētu brūču asiņošanu. Dažādu ķirurģisko brūču algināta pārsēju indikācijas galvenokārt ir ietvertas trīs aspektos: absorbējot brūces izdalīšanos, veicinot hemostāzi un nodrošinot mitru dzīšanas vidi brūcei. Tajā pašā laikā alginātu mērces var arī mazināt sāpes brūcē, un tās var absorbēt brūces proteāzi, paātrināt brūces dzīšanas procesu.

Ja alginātu mērci pielieto traumu griešanai, spiediena čūlas un asiņošanas ievainojumam barošanas zonā, kalcija jonus šķiedrā apmaina ar nātrija joniem brūces eksudātā, veidojot želeju, un kad kalcija joni tiek atbrīvoti, kalcija jonu montāža uz brūces virsmas var paātrināt brūces hemostāzi.

Ķirurģiskais griezums Griezuma tauku sašķidrināšana tieši ietekmēja pacientu griezuma un pēcoperācijas rehabilitācijas normālu sadzīšanu un paildzināja pacientu hospitalizācijas laiku. Algināta mērcei ir laba ietekme uz ķirurģisko griezumu tauku sašķidrināšanas ārstēšanu. Algināta pārsējs ir spēcīgs uzsūkšanās spēks, un mērcei ir paššķīstošs atkausēšanas efekts, kas var paātrināt brūču nekrozes audu izšķīdināšanu un izvadīšanu un efektīvi kontrolēt šķidruma noplūdi. Alginātu mērci var ne tikai absorbēt noplūdi brūcē, bet arī absorbēt un bloķēt dziļās baktērijas un šūnu atliekas gēlā, lai panāktu ātras un efektīvas atkaļķošanas lomu, tā mitra dziedināšanas vide var paātrināt granulācijas audu veidošanos, un galu galā paātrināt brūču dzīšanu. Turklāt mērci var pilnībā noņemt, vienlaikus aizsargājot griezuma pamatni, neietekmējot svaigu granulācijas audu, kas ne tikai veicina griezumu sadzīšanu, bet arī ievērojami samazina sāpes zāles maiņas laikā.

35

Deguna operācija Deguna tamponāde ir tradicionāls ķīniešu medicīnas pasākums, lai ārstētu deguna asiņošanu un novērstu asiņošanu, adhēziju vai restenozi pēc deguna sinusa operācijas. Alginātu mērci asinīs vai nātrija sāls mutē gēla formā, ar labu bioloģisko saderību un hidrofilitāti, var absorbēt lielu daudzumu eksudātu, vienlaikus veicinot nekrotisku audu izdalīšanos, tīrīšanas brūces, paātrinātu brūču dzīšanu un epitēlija remontu, īpaši degunā. ķirurģija var paātrināt trombocītu un sarkano asins šūnu adhēziju, veicināt hemostāzi, un koloīdu veidošanās uz brūces var samazināt pacientu sāpes, tāpēc tā ir piemērota deguna ķirurģiskas operācijas laikā.

Alginātu medicīnisko pārsēju klīniskās lietošanas rezultāti parādīja, ka mazāk asiņošanas aizpildīšanas un ekstrakcijas laikā varētu samazināt deguna sāpes un vieglu deguna gļotādas tūsku pēc lietošanas.

Anusa fistulas ķirurģija ir galvenā metode, lai ārstētu komplekso anusa fistulu, un brūču nomaiņa pēc kompleksa anusa fistulas darbības ir galvenais, lai nodrošinātu terapeitisko efektu. Sakarā ar sēklinieku īpašo fizioloģisko struktūru, parasti asiņošana un brūces noplūde pēc perianālās operācijas ir lielāka, vietējā tūpļa brūce ir atvērta, izkārnījumi ir piesārņoti, infekcija ir viegli sastopama, un infekcija ir viegli sastopama un dziedināšana ir lēns. Pēc saskares ar brūču eksudātu alginātu mērce veido šķiedru koloidu, absorbē šķidrumu un izplešas, veido brūnu mīkstu, mitru, gēla līdzīgu daļēji cietu vielu, izolē brūci no ārpasaules, veido noslēgtu ne atmosfēras skābekļa vide, paātrina jaundzimušo mikrovaskulāro hiperplāziju, var uzturēt brūces mitru vidi, uzlabot epidermas šūnu reģenerācijas spēju, paātrināt epidermas šūnu kustību un veicināt brūču dzīšanu. Bez tam, vienlaikus ar nātrija jonu / kalcija jonu apmaiņu izdalot kalcija jonus ar paātrinātu hemostāzes funkciju.