Diskusija par medicīniski caurspīdīga apšuvuma pielietošanu un fiksēšanas metodi intravenozas iekšējās adatas fiksācijā

- Oct 10, 2018-

Plaša intravenozas adatas lietošana samazina pacienta sāpes, no vienas puses, un uzlabo barošanas darba efektivitāti. Tomēr, ja caurspīdīgā pārsēja fiksētā manipulācijas kļūda izraisa iekšējās adatas nepareizu fiksāciju, tā samazinās perifēro vēnu iekļūstošās adatas punkcijas vietas ādas komfortu, palielinās pacienta izmaksas bieži un atiestata iekšējo adatu īsā laikā termiņš palielinās pacienta sāpes un izšķērdēs medmāsas darbaspēku.

Lai samazinātu ģērbšanās un iekštelpas adatas aizvietošanas biežumu, uzlabotu pacientu komfortu un uzlabotu medmāsu kvalitāti, autors pēta fiksēto caurspīdīgās apstrādes metodi grupās, kas ir aprakstīts turpmāk.

1.2 Metodes 1.2.1. Ieviešanas metodes intravenozas infūzijas komandas locekļu vienota apmācība, bieži vien iekļūstot adatu punkcijas panākumiem, A, B, C, D pacientu grupa caurspīdīga pārsēja (3 M) fiksēta metode "Sprieguma paste + forma", "spriedzes paste + bez plastikāta forma "," bez spriedzes pastas + forma "un" bez spriedzes pastas + netipiska forma ". Bezsprieguma paste attiecas uz fiksētas iekštelpas adatas pielietošanu, lai nepieļautu sasprindzinājumu, lai izvairītos no sasprindzinājuma apvalks, plastmasa attiecas uz lietojumprogrammu, kas piestiprināta, uzreiz ar roku saspiežamo iekšējo adatas katetru izliekumu un adatas rokturi pēc formas.

34

1.2.2. Novērtēšanas metode salīdzina četru pārsēju grupu aizvietošanas laiku (noplūdes šķidruma rašanos vai caurduršanu punkcijas vietā), iekšējās adatas aiztures laiku (nopietns punkcijas punkts, nopietns apsārtums un pietūkums). punktu, iekšējās adatas izņemšanu, cauruļu savienošanu, šķidruma izdalīšanos utt. Sistēmu dala ar pacienta subjektīvo rezultātu) un tā tālāk. Apģērba nomaiņu un iekšējās adatas nomaiņu veic katedras māsas ar dubultas akluma stāvokli.

Pētnieki attiecīgi izsekoja caurspīdīgā pārsēju laika nomaiņu, nomainīja iekšējo adatu laiku un pacienta komfortu.

1.2.3. Statistiskā metode, izmantojot SPSS13.0 programmatūru datu ievadīšanai, F testa izmantošana, ūdens pārbaude Huai α = 0,05.

2 rezultāti veido četrus pārsēju nomaiņas laikus, iekštelpu adatas aiztures laiku un pacienta punkciju

Salīdzina vietas komforta punktu skaitu, kā parādīts 1. tabulā.

3 3.1 perifēro vēnu iekļūstošas adatas caurspīdīgas aplikācijas fona ar statisku apspriešanu Ar pulsējošas adatas popularizēšanu arvien lielāka uzmanība ir pievērsta problēmām, kas saistītas ar perifēro vēnu iekļūstošās adatas izmantošanu, piemēram, mērci, fiksēto apstrādes līdzeklis, pārsēju biežums un tā tālāk, kas ir kļuvis par diskusijas punktu. Perifēro venozo iekštelpu adatu veidošanas veidi ir atšķirīgi, bet visbiežāk izmanto pārredzamu pārsēju. Caurspīdīga pārsēja izmantošana, lai efektīvi nostiprinātu perifēro vēnu iekļūstošo adatu vienlaicīgi, var labāk novērot caurduršanas vietas ādas stāvokli, lai sasniegtu mērķi ilgstoši aizturēt. Daudzos pētījumos ir secināts, ka perifēro vēnu iekļūstošās adatas aiztures laikam jābūt 96 h [2] vai ne vairāk kā 7d robežās, bet daži pētījumi liecina, ka perifēro vēnu iekļūstošās adatas aiztures laiks nav vajadzīgs, kamēr nav komplikācijas, aiztures laiku var attiecīgi pagarināt [4].

Šajā periodā uzmanība tiek pievērsta iekštelpas adatas efektīvai fiksācijai, bet fiksētais caurspīdīgās apstrādes veids kļūst par atslēgu. 3.2. Caurspīdīgs pārsējs, izmantojot sasprindzinājumu nesaturošu līmes un plastmasas formu, kas dod priekšroku lietojumam, lai ietekmētu sviedru iztvaikošanu, kas ir viegli izraisīt kontaktdermatītu mērcēšanas zonā [5]. Klīniskais novērojums liecina, ka pārsēju nomaiņas galvenie iemesli ir mērces mala, punkcijas vietas noplūde, punkcijas vietas apsārtums un pietūkums, kas galvenokārt ir mērces malas. Bezsprieguma paste var padarīt caurspīdīgu pārsēju un ādu starp sasprindzinājumu, caurspīdīgu pārsēju un ādu ciešāk, un tā, lai āda būtu vistuvāk dabiskajam stāvoklim, samazinātu diskomfortu, uzlabotu pacienta punkcijas vietas komfortu. Šī pētījuma rezultāti liecina, ka, izmantojot caurspīdīgu apšuvumu, spriedzes nesaturošas līmes izmantošana var efektīvi samazināt mērces saspiešanas ātrumu, tādējādi samazinot pārsēju nomaiņas biežumu. Turklāt galvenie iekšējo adatu nomaiņas iemesli ir izplūdes šķidrums punkcijas vietā, punkcijas mutes apsārtums, aizbāžamā caurule, degazācija, flogistiskā, zemādas šķidruma eksudācija utt. izplūdes šķidrums un izplūdes šķidrums punkcijas vietā ir lielāks. Iebūvēta adatas katetra izvirzījums un adatas rokturis ir veidoti tā, lai aiztures adata un caurspīdīgs pārsienums vairāk saķeres zonā, būtu labāks fiksēts efekts, samazina degazēšanas ātrumu un punkcijas vietas noplūdi, tādējādi pagarinot aiztures laiku. adatu. Galvenais iemesls ādas komforta samazināšanai punkcijas vietā ir ādas saspringums, apsārtums, pietūkums, karstums, sāpes, nieze un tā tālāk. Līmējošās un plastiskās formas metode tiek izmantota, lai padarītu līmes vietu stingru, kas efektīvi uzlabo pacienta komfortu.

Šī pētījuma rezultāti parādīja, ka četrām grupām bija statistiski nozīmīgas atšķirības aizvietošanas laikā, aiztures laikā un pacienta komforta ziņā (P <0,01) un="" c="" grupa="" bija="" ievērojami="" labāka="" nekā="" pārējām="">

Rezumējot, perifēro vēnu iekļūšanas adatas caurspīdīgā apšuvuma fiksētais paņēmiens ir izvēlēties bezpiespiediena adhēziju + formu, kas var efektīvi pagarināt pārsēju nomaiņas laiku, iekšējās adatas nomaiņas laiku un uzlabot ādas komfortu. pacienta punkcijas vietā. Alginātu mērces, ūdens koloidālie pārsēji, anorektālas pārsēji, diabētiskās pēdas mērces, mērcēšanas mērces, pikantu mērces, hemostatiskie mērces, funkcionālie pārsienamie tirgotāji, čūlas, mākslīgā āda, caurspīdīga apretēšana, iekšējās adatas, ķirurģiskie mērces, ķeizargriezienu mērces, ķeizargriezienu mērces , bērnu nabassaites uzlīmes, pretbloķēšanas mērces, bruņu mērces, minimāli invazīvas mērces,

Anus-fistula mērci-Yung Hing Medical