Medicīniskās apstrādes nozares eksporta stāvoklis

- Mar 05, 2019-

Medicīniskie pārsēji ir komplekti, kas attiecas uz medicīnisko materiālu izmantošanu čūlu, brūču vai citu bojājumu gadījumā. Ar dziļu pētījumu par brūču dzīšanas procesa patofizioloģiju, cilvēku izpratne par brūču dzīšanas procesu ir arvien dziļāka, kas noved pie medicīnisko brūču pārsēju nepārtrauktas uzlabošanas un attīstības. Šodien jaunā veida brūču kopšanas mērci ir notikušas revolucionāras pārmaiņas attiecībā uz agrīnajām dienām, un klīniskās aprūpes personāls var izvēlēties daudzas dažādas medicīnisko pārsēju īpašības.

Pašlaik alginātu mērce ir visprogresīvākā medicīniskā apstrāde pasaulē.

2011. gadā Ķīnā kopējais medicīnisko pārsēju eksports bija 2.462 miljardi ASV dolāru, un eksports divkāršojās, salīdzinot ar 1,222 miljardiem dolāru eksporta tajā pašā periodā 2010. gadā.

2011. gadā medicīnisko pārsēju eksportam bija šādas īpašības: pirmkārt, salīdzinot ar 11,38% pieaugumu iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, eksporta pieaugums 2011. gadā bija ievērojams, lai gan straujš eksporta pieaugums daļēji bija saistīts ar 2011. gada produktu. Statistikas kalibrs palielināja medicīnisko neaustu audumu cēloni, bet papildus statistiskās kalibrēšanas korekcijas ietekmei eksporta gada pieaugums sasniedza arī 33,46%, atgriezās pirmskrīzes krīzes pieauguma līmenī, otrais ir eksporta tirgus modelis un uzņēmumu konkurence modelis saglabājās būtībā stabils; treškārt, kokvilnas mērces eksporta cenas turpina pieaugt, vate,

Marles un pārsēju cena salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu palielinājās par 28%. Tekstils Saskaņā ar lietojumu var iedalīt apģērbu tekstilizstrādājumus, dekoratīvos tekstilizstrādājumus, rūpniecisko tekstilmateriālu trīs kategorijas. Apģērbu tekstilizstrādājumi ietver dažādus tekstila audumus apģērbu ražošanai, kā arī šujamos diegus, oderējumu un citus tekstila piederumus un trikotāžas apģērbus, cimdus, zeķes utt., Dekoratīvos tekstilmateriālus var iedalīt iekštelpās, gultas piederumos un āra piederumos. Rūpnieciskie tekstilizstrādājumi izmanto plašu šķirņu klāstu, dažāda veida koppapīru Gabe, medicīniskos piederumus, filtru drānu un tā tālāk. Kopumā medicīnisko pārsēju eksports visa gada garumā bija labs Rise, kas ir visdinamiskākā rūpniecības tekstilrūpniecības nozare, sniegums, un tas ir veicinājis tekstilizstrādājumu eksporta struktūras korekciju Ķīnā.

i) Eksporta pieauguma līmeņu atdeve līdz finanšu krīzes ietekmei un būtiskam faktoru izmaksu pieaugumam 2009. gadā, kad medicīnisko pārsēju eksports 2010. gadā samazinājās par gandrīz 7%, un 2011. gadā bija vērojama eksporta atjaunošanās tendence. , ievērojams eksporta pieaugums, kas ir atgriezies pirms finanšu krīzes, un galvenie tirgi Eiropā un ASV

Eksporta pieaugumu noteica tādi faktori kā pieprasījuma kāpums, augstākas eksporta cenas un politikas atbalsts.

2007. gadā eksportēto medicīnisko pārsēju apjoms bija 806 miljoni ASV dolāru, 2008. gadā - 1,116 miljardi ASV dolāru, 2009. gadā - 1,028 miljardi ASV dolāru, 2010. gadā - 1,222 miljardi ASV dolāru, bet 2011. gadā - 2.462 miljardi ASV dolāru. Tradicionālais medicīnas pārsēju eksporta tirgus modelis joprojām ir stabils un vienots, un ASV, Japāna un Vācija joprojām ir trīs lielākie medicīnas pārsēju eksporta tirgi Ķīnā, sasniedzot 48,52% no eksporta apjoma uz trim lielākajiem tirgiem visa gada garumā. , neliels pieaugums salīdzinājumā ar to pašu periodu 2010. gadā (2010. gadā - 47,18%).

Saskaņā ar datiem par 10 lielākajiem tirgiem Ķīnas eksports uz Nīderlandi strauji pieaug, no kuriem līmējošo mērču eksports pieauga par 173,84% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu.

Citi jauni tirgi ir Angola, Gana un Pakistāna, kur eksports uz šīm 3 valstīm pieauga attiecīgi par 1612,19%, 443,75% un 447,02%. (ii) Kokvilnas mērces Preču eksporta cena ir strauji palielinājusies, jo vates, marle un pārsēji ir preces, ko eksportē no medicīniskiem pārsējiem, gada eksports sasniedza 658 miljonus ASV dolāru, kas veido 36,38% no medicīnisko pārsēju eksporta, eksports uzrādīja tendenci eksporta apjoms pieauga par 6,24% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, eksporta cenas strauji pieauga par 28%, un preces galvenokārt eksportēja uz ASV, Japānu un Vāciju, un kopējais eksporta apjoms uz trim valstīm bija 40,48%.

Bažas rada tas, ka medicīnisko neaustu materiālu pārsēju eksports veido arī ievērojamu daļu, un gada eksporta apjoms ir 683 miljoni ASV dolāru, kas galvenokārt tiek eksportēts uz Amerikas Savienotajām Valstīm, Vāciju un Nīderlandi. 57,88%.

Salīdzinājumā ar to pašu periodu 2010.gadā kokvilnas pārsēju eksporta cena bija nepārtraukta kāpuma tendence, piemēram, kokvilnas ķirurģisko salvetes cena salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu palielinājās par 33,18%, bet kokvilnas medicīniskās marles cenas pieauga par 44,2% gadā gadā, galvenās izejvielu kokvilnas cenas un straujā pieauguma nodarbinātības izmaksas ir galvenais iemesls medicīnisko pārsēju cenas pieaugumam. 2011.gadā Ķīnā tika nodarbināti 4317 uzņēmumi, kas nodarbojas ar medicīnisko pārsēju eksportu, un 52 uzņēmumi eksportēja vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru, kas veido 1,2% no valsts uzņēmumu skaita un tikai 1 miljons uzņēmumu ar eksporta apjomu. vairāk nekā 323 dolāri, kas veido 7,48% no valsts uzņēmumu skaita. Desmit lielākie uzņēmumi ir uz ražošanu orientēti uzņēmumi, desmit lielākie uzņēmumi veidoja 25,35% no eksporta apjoma. Salīdzinājumā ar 2010.gadu uzņēmumu konkurētspējīgais modelis joprojām ir stabils, un nozares koncentrācijas pakāpe vēl nav uzlabojusies.

Desmit lielākie uzņēmumi ir uz ražošanu orientēti uzņēmumi, desmit lielākie uzņēmumi veidoja 25,35% no eksporta apjoma. (iii) Paredzamais eksporta pieaugums vairāk nekā 15% apmērā 2012. gadā pasaules mērogā, pateicoties sabiedrības novecošanās, cukura diabēta pieauguma faktoru un aptaukošanās izplatības un hroniskas brūču aprūpes, piemēram, gļotādu un čūlu, pieaugumam. ir cieši saistīti ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, viss brūču kopšanas produkts liecina par pieaugošu tirgus pieprasījumu, tāpēc medicīnas pārsēju tirgus izaugsmei joprojām ir spēcīgs dzinējspēks. Saskaņā ar attiecīgo aģentūru datiem tradicionālie medicīniskie mērces joprojām veido vairāk nekā 50% no visa medicīnas pārsēju tirgus, un ir sagaidāms, ka tie saglabās aptuveni 7% pieauguma tempu, tāpēc pieprasījums pēc tradicionālajiem medicīnas pārsējiem starptautiskajā tirgū saglabāsies stabils. Ķīnas kokvilnas medicīnas pārsienamie produkti Eiropā un ASV tirgus daļa turpina uzturēt stabilu izaugsmes tendenci, saskaņā ar statistiku, ES importa tirgū, Ķīnas produktu relatīvā tirgus daļa no 2010. gada 29,98% līdz 2011.gadam 34,09%, ASV tirgus īpatsvars ir arī no 2010. gada 23,52%, kas palielinājās līdz 26,94% 2011. gadā. Tāpēc, ņemot vērā salīdzinoši stabilu starptautiskā tirgus pieprasījumu, cieto pieprasījumu pēc medicīniskiem mērci, kā arī Ķīnas produktu priekšrocības, ir sagaidāms, ka 2012. gadā medicīnisko pārsēju eksporta pieaugums sasniegs vairāk nekā 15%, saglabājot stabilu izaugsmes tendenci.