Medicīniskā pretplašu saķere ar celulozes acetātu

- Jan 30, 2019-

Līdz ar otrās bērnu politikas pilnīgu atvēršanu bērnu izdevumi ir kļuvuši par lieliem izdevumiem. Bērnu pērtiķu skaits 2016.gadā bija arī inovatīvs! Vecāki par bērnu izstrādājumu koncepciju: viņu pašu provincē bērnam ir jānodrošina vislabākie produkti. Pēc tam sekojiet līdzi tirgus orientācijai, apskatot, kāpēc šis produkts tik labi pārdos!

Bērnu nabassaites aprūpes nozīme: apvalks ir saite starp māti un augli, caur nabassaites, bērna mātes ķermenī, lai uzņemtu vajadzīgās barības vielas pēc bērna piedzimšanas, jo nabassaites atlikušie asinsvadi un jaundzimušie savienoti asinsvadi, naba ir galvenais portāls baktēriju ielaušanās gadījumā, ja aprūpe nav laba, baktērijas vairojas, var izraisīt nabas strupu, izraisīt nabas iekaisumu, Smagi gadījumi var izraisīt pat jaundzimušo sepsi, apdraudot augļa dzīvi, tā, lai apdraudētu augļa dzīvi, tā, lai apdraudētu augļa dzīvību lai izvairītos no infekcijas, nabas saites aprūpe ir svarīga. Mi King babe Jaundzimušo bērnu nabassaites-cad medicīnas anti-stick mērci efektīvi aizsargāt bērnu nabassaites, darīt labu darbu bērnu aprūpi pirmajā aizsardzības līnijā.

Ievads bērnu nabassaites kopšanas līdzekļos

Produkta apraksts Teksts "Jaundzimušo nabassaites nūjiņu pretšuvju apšuvums" ir kompānijas īpašais izstrādājums jaundzimušo zāļu nabassaites aizsardzībai. Jaundzimušo nabassaites aukla Atlikums ir atvērts brūce, lai izvairītos no piesārņojuma un berzes, tradicionālā kopšanas metode ir izmantot parasto marli un medicīnisko lentu fiksāciju, šī metode ir viegli izraisīt bērnu ādas alerģijas un sasitumus, kā arī tradicionālos mērces bērnam raudāšana ir viegli paslīdējama, lai mazuļu nabassaites vāciņš netiktu efektīvi aizsargāts.

Šis produkts ir etiķskābes dobās šķiedras un tīra kokvilnas elastīga pārsēja izmantošana kā izejmateriāls vietējai mazuļu nabas mērci. Produkta dizaina koncepcija nāk no klīniskā frontālā medicīnas personāla ieteikuma saskaņā ar ergonomikas principiem. Celulozes acetātam tā izejvielās piemīt mīkstas, netoksiskas, garšas, bakteriostatiskas, spēcīgas ūdens absorbcijas īpašības, ādas kairinājums, samazināta asiņošana un eksudāts utt. Tīra kokvilnas elastīgā pārsēja mitruma elastība var nodrošināt efektīvu jaundzimušo aizsardzība.

Produkta priekšrocības

1.Safe lietošanai bez jebkādām zālēm

2.Good elpošanas spēja un izplūdes šķidruma adsorbcijas spēja

3.Antibakteriāla funkcija, lai efektīvi samazinātu infekcijas rašanos Pārklājuma elastība 4.Liela, efektīva bērnu nabassaites aizsardzība

Piemērošanas joma

Šis produkts ir piemērots brūču, bērnu nabas sūcēju kopšanai, veicina brūču dzīšanu, novērš jaundzimušo nabas trūces, kā arī katetru un adatu fiksāciju.

Kā to izmantot

Pēc augļa piedzimšanas, nabassaites lūzuma beigu lateksa gredzena piesaistes, dezinfekcijas, infekcijas novēršanas un pēc tam izmantojiet šo produktu, lai to aizsargātu pret nabassaites virskārtu, jaundzimušā nabassaites vads nenokrita pirms tās aizsargāšanas var nodrošināt, ka nabassaites tīrīšana, žāvēšana, lai tā nebūtu piesārņota, lai nabassaites ātrāk izžūstu.

Ja esat inficēts ar urīnu, tas jāaizstāj ar laiku.