Jauns mīļākais medicīnas mērces: algināts mērces

- Jan 12, 2019-

Kāpēc ir tā maģiskā algināts mērci, šis raksts būs sastāvu šā produkta priekšrocības, veiktspējas, pieteikumu, klīniskās pieteikumu un citiem aspektiem, lai izskaidrotu darbības joma.

Algināts mērci izejmateriāls ir no tīra dabas brūnās jūraszāles, kas notiek ārpus ražošanas procesā.

Rich mannozes acetaldehīds un kalcija jonu caur pilnīgi aizstāt kalcija nātrija joniem, mitro želeju veidošanos

Kalcija jonu izplūdi paātrina asins recekļi kapilāru, kas ātri var apturēt asiņošanu izveido beigās veidojas laba mitrināšanas vidi brūču dzīšanu, uzaicina agri brūces dzīšanu

1

Procesa iezīmes

Nātrija algināts tika atdalīta no tīras dabas brūnaļģe, kalcija algināts šķiedras tika veikti ar mitru tekstila un atslābtu, sajaukšanu, ķemmēšanas, krusta bruģēšana un aušanas procesu izmantoja, lai gala pelējuma sagriež algināts mērces.

Blīvu pīšanas ārstēšanas procesu izmantošanu, produktu struktūrā ir stingrs, nav viegli, noārdīt, bet arī uzturēt maigumu, dažādas formas, piemērots dobumā. pildījuma izņemšana. Izgatavoti no tīra dabīgo augu materiāliem, bez sintētiskiem materiāliem, tas nav iemesls cilvēku noraidījuma reakciju.

Pēc pārbaudes testa rezultātiem, citotoksicitāti 0 līmeņiem.

Hemostatic ietekme:

Produkti satur kalcija joniem, kalcija jonu atbrīvo lielu skaitu, var aktivizēt recēšanas faktoru, strauja hemostasis.

Gel raksturlielumi:

Absorbcijas izskalojuma ātri veido mīkstu gel caur ca + na + maiņa, aptverot brūces sniegt mitra microenvironment, kurai ir aizsargājošs faktors jaunu rētas audu, viegli noņemt, mainot zāles, divas nesabojātu no brūces, samazinātu ievainojumu, veicināt sadzīšana.

Augstu bioloģisko:

In vitro testu, ne iespējamo citotoksicitāti, ādas kairinājums, paaugstināta jutība, genotoksicitātes, akūtās toksicitātes un tā tālāk.

Jonu plūsmas darbība:

1 brūce infiltrācijas caur kapilāra spiediena absorbcija

2 nātrija joniem brūce eksudāts un kalcija algināts apretu; nātrija kalcija rezerves reakcijas, šķiedru ražošanas pārvērš gel

3① brūces piesārņojošās vielas tiek adsorbēts iekšpusē gel struktūras, tādējādi nepārtraukti saglabājot brūces tīru

② ar kalcija jonu izplūdi koagulācija faktoru, kas iesaistīti hemostasis, paātrinātu hemostasis ātrums

4 mitrs un tīru Ārstnieciskā vide, vairāk veicina epitēlija šūnu migrācijas, hiperplāziju, paātrināt dzīšanas brūces, Nomaiņa likmi, mērci netiks saķeri uz brūces, izraisot jaunu granulācijas audi iznīcināšana un radīt sāpes. Brūce mērces attīstības apskatu. Vispārējo tradicionālo brūču ārstēšanas metode ir saglabāt brūces sauss, tādējādi veicinot brūce kraupi. Bet tas bieži vien nozīmē, ka cietusī ir jāmaina brūce medicīnas palīgvielu katru dienu, tāpēc, ka cietusī ne tikai nāksies paciest sāpes, ko izraisa tradicionālās medicīnas palīgvielām, pieturoties pie brūces, bet arī viegli izraisīt divi ievainojumi, brūces. Šajā laikā 1962. gadā, Londonas Universitātes doktors ziemas pirmo reizi apstiprināja ar dzīvnieku pētījumos (cūkas), brūču dzīšana mitra vide bija vienas reizes ātrāk nekā sauss dziedināšanas un ka 1963 Hinman cilvēka pētījumi apstiprinājuši slapjš zinātniska vērtība sadzīšana 70, jēdzienu "slapjās brūču dzīšana" pakāpeniski plaši tika pieņemts 2000. gada augustā, ASV pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) iezīmēta tā jaunā nozarē vadīja brūce medicīniskais aprīkojums (aktuāli narkotikas un mērces), saglabājot mitra brūce vide ir standarta režīmu. Tas ir arī veicināšanu vēsture un savas iniciatīvas ar brūno aļģu ekstrakts kā galvenais komponents algināts mērci bija piedzimis.