Novērošanas programmu ietekme algināts mērci perianal abscess

- Mar 06, 2019-

Tūpļa fistulu un perianal abscess ir kopīgi un kopīgi perianal slimību anus, un sakarā ar fizioloģisko struktūru anus īpatnība, vietējo tūpļa brūce ir atvērts pēc perianal operācijas. Uzņēmīgi pret fekālā piesārņojuma un infekciju, sadzīšana ir lēns.

Perianal vietējo asinsriti ir bagātīgs, brūce ir nosliece uz hemorrhage, eksudāts ir daudz, ietekmē brūču dzīšanu, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties atbilstošu algināts mērci vietējo zāļu pārmaiņu. Tradicionālās metodes ietver sēžot vannā, marle, marle, pildījumam un citas metodes nozīme vietējo saspiešanas hemostasis. Tomēr šai metodei ir ilgs kurss slimības un marli un citas mērces ir ierobežota absorbcijas un infiltrācijas spēju, nodot brūces ātri sausas, atkal mainot zāles būs pasliktina pacienta sāpju un atkārtota kaitējuma. un marles pārsēju pildījumam brūce pacientiem parādīsies sajūta spēcīgu sajūtu un apziņu par pieaugumu, kā rezultātā pacientiem diskomfortu. Algināts mērci-vilna ir slapjš mērci, ko izmanto spiediena čūlas, deguna blakusdobumu pildīšanai un tūpļa fistulu pēc darbības veida. Jo perianal zemādas nervu un asinsvadu ir samērā bagāta, tāpēc pēcoperācijas sāpes ir jutīgāks, algināts mērci var veikt brūces mitra vide, samazinātu nervu galiem, stimulācija, tādējādi samazinot lokālas sāpes.

1

Mitra vide ir veicina brūču epitēlija šūnu veidošanos, tāpēc, ka brūce nav iet caur vispārējo kraupi procesu un dabas dzīšana, un dzīšana ātrums ir 1 reizi reizes ātrāks nekā sausā vidē. Izvairītos no nervu galiem, brūces, dehidratācija un stimulēšana, lai sasniegtu sāpes atvieglojums efektu, lai noteiktu iekaisuma vielu iedarbības algināts mērci-vilna, kad pacients ir bez sāpēm un nav lipīga ievainots Nomaiņa.

Mitra vide var arī saglabāt šūnu izdzīvošana, dodot iespēju atbrīvot augšanas faktoriem un regulēt un stimulē šūnu proliferāciju. Vates algināts tualetes atdala nātrija algināts no tīras dabas brūnaļģe un kalcija algināts šķiedras ir veidojis slapjš tekstila. Tā ir bagāta ar mannozes acetaldehīds un kalcija jonu caur pilnīgi aizstāt kalcija nātrija joniem, mitro želeju veidošanos. Šis daļēji cietas vielas, līdzīgi kā gels, izolē no ārpasaules brūces un veido slēgta, atmosfēras skābekļa vidē. Algināts tualetes želeja veido vilnas var brūci dehidratācijas neļautu, brūču gel virsmas slāņa veidošanos, brūce ir nepārtraukta debridement efekts, kas novietoti brūce pēc ievainojumu baktērijas, mikroorganismiem un nekrotiski audu strauji adsorbēts, nobloķēt līme. Samazina defekācija stimulācija, darbojas kā fekāliju karantīnas un novērš iespēju divus infekciju.

Tajā pašā laikā algināts mērci vates padara brūci, kas uztur noteiktu mitrumu un temperatūru, radīt labu microenvironment veicināšanai agrīnā brūces dzīšanas brūces dzīšanu. Algināts mērci sloksnes, uz kuriem brūce pēc saskares ar brūci infiltrācijas caur jonu apmaiņas līdz nešķīstošo kalcija algināts vērā šķīstošo nātrija algināts, kalcija jonu izplūdes recēšanas faktoru piedalīties hemostasis ātrums hemostasis ātrumu. Tādēļ algināts mērci lieto pēc operācijas ir hemostatic labu drenāžu.

Otrkārt, absorbcijas veikumu ir laba, spēs izmantot savu svaru no 17 - 20 reizes infiltrācijas apjomu.

Algināts Dressing Anus fistulu, Rezumējot, algināts mērci-vilnas tūpļa pildījumam var sasniegt labu hemostatic funkcija un drenāžas, vienlaikus paātrinot brūces dzīšanas laikā.

Ar īsu kursu attieksmi, labu ārstniecisko efektu, ātru atveseļošanos un tā tālāk, algināts mērci lieto pēcoperācijas perianal abscess ar augstu komforta un viegli pieņemt pacientu ārstēšanu.