Alginātu pārsēju izvēle ar tūpļa un zarnu mērci

- Feb 15, 2019-

Tiek pārskatīts autors, izmantojot literatūru par anālo atveri un zarnu mērci

Šajā rakstā iekļautajā literatūrā, kas koncentrēta 2007. gadā, no literatūras meklēšanas var saskatīt vietējā algināta pārsēju pielietojumu anusa periodā un zarnas ir salīdzinoši vēlu, gandrīz 10 gadus sāka lietot tikai tāpēc, ka tūplis un zarnas ārstiem par šo materiālu pārsēju lietošanas laiks ir īss, bet tā laba absorbcijas šķidrums, veicina dziedinošo efektu, ir vērts plašam pielietojuma klāstam.

No kumulatīvās metaanalīzes eksperimentālā grupa (izmantojot alginātu mērci) bija stabilāka anusa un zarnu medicīnas ārstēšanas laikā nekā kontroles vienība (tradicionālā zāļu maiņas metode). Literatūras paraugu tilpums ir koncentrēts starp 30 ~ 100, un dzīšanas laikam ir maz sakara ar parauga lielumu.

Metanalīzes rezultāti parādīja, ka testa grupas dzīšanas laiks bija īsāks nekā kontroles grupai, un atšķirība bija statistiski nozīmīga, kas liecināja, ka alginātu mērces izmantošana varētu saīsināt pacientu ar anorektālo dziedināšanas laiku. samaziniet izmaiņu skaitu par aptuveni 6d, tādējādi samazinot frekvenci

Metaanalīzes rezultāti arī apstiprina viedokli, ka alginātu mērces var saīsināt noplūdes laiku: acīmredzams dienu skaita samazinājums testa grupā ir īsāks nekā kontroles komandas, atšķirība ir statistiski nozīmīga, norādot, ka alginātu mērces izmantošana var samazināt pacientu ar anorektālu sūces šķidrumu, skaitļa acīmredzamais samazinājums. Tomēr šajā sistemātiskajā novērtējumā iekļautajā literatūrā pastāv zināms aizspriedumu risks. Pirmkārt, analīzē iekļautajā literatūrā atsevišķiem pētījumiem ir defekti stohastisko slēpšanās un aklo metožu izmantošanā, kas var ietekmēt rezultātus. Otrkārt, meklēšanas literatūrā ir ļoti maz angļu literatūras, un alginātu pārsēju izmantošana spiediena čūlas, diabētiskās pēdas utt. Tāpēc ir nepieciešams daudz kvalitatīvāks pētījums, lai vēl vairāk apstiprinātu alginātu pārsēju pielietošanas ietekmi anorektālās ķirurģijas pēcoperācijas aizstāšanā.

4

Secinājums

Brūču dzīšana pēc jebkuras operācijas prasa 3 posmus brūču eksudācijai, granulācijas augšanai un epitēlija augšanai. Kalcija algināts pilnībā izmanto mitrās sadzīšanas vides teoriju, lai katrs dziedināšanas posms būtu labākajā fizioloģiskajā stāvoklī, kas ievērojami saīsina slimības gaitu, mazina pacientu sāpes un patiesi realizē jauno pacientu orientācijas koncepciju. zāles.

Alginātu mērces ir plaši izmantotas, lai ārstētu spiediena čūlas, barojošas pēc tūpļa un zarnu ķirurģijas, stomas zīdīšanas, diabētiskās pēdas barošanas un tā tālāk. Algināta mērci Anorectal departamentā ir plašs lietojumu klāsts, Yung Xing Medical ir apņēmusies attīstīt un inovāciju veidošanā, mērces jomā ir laba reputācija, mēs sadarbojamies ar vienaudžiem, lai radītu izcilāku sniegumu.