Algināts mērci dobuma atvere tipa brūču atlase

- Feb 28, 2019-

Deguna blakusdobumu ir akls cauruli, kas noved pie ķermeņa virsmas veidojas dziļo audu bojājumi, iekšējās sienas, kas ir iekaisuma granulācijas audi vai epitēlija šūnas, kas ieskauj šķiedru audu.

Lielākā daļa no nespecifisku infekcija, dziļo audu saglabāšanas dziļa brūce svešķermeņu vai iedzimtu bojājumos infekcija veidošanos. Deguna blakusdobumu brūce vienmēr ir bijusi grūtāka problēma klīnikā, un tas ir arī grūts punktu medicīniskās aprūpes darbā. Medicīniskās ārstēšanas metodes parasti izmanto Jodoforms mērci sloksnēm, kā pildījumu un marli, kokvilnas spilventiņu mērci attieksmi, šo tradicionālo pārsēju brūci caurlaidība ir ļoti viegli dehidrē sausā, no sasniegt vietējā žāvējot kraupi, novērst infekciju mērķis (sausa dzīšana), mainīt mērci un brūce, ievainojums saķeri, ne tikai viegli brūce atkal mehāniskās zudums, sāpes,

Un dziedinošo laiks ir garš, kas liek lielas sāpes un problēmas pacienta ķermeni un prātu.

1

Algināts mērces ir šādas īpašības:

1. laba breathability, netoksisku, nekairinošu, bezmaksas antigēnu.

2, gan mehāniskās saspiešanas hemostasis un veicināt koagulācija efektu.

3, varat samazināt brūce ūdeni, sāli un biogēnu zudumu.

4. ierobežotu augšanu un vairošanos baktēriju uz brūces.

5. lai brūce uzturēt epitēlija izaugsmi veicinošu mitru vidi.

6 viegli pārvadāt un izmantot

Tādēļ to plaši izmanto deguna blakusdobumu trakta uzpildes un literatūrā algināts mērci grūti pārvaramas deguna blakusdobumu brūces ārstēšanai paziņo, lai pamatu klīniskās deguna blakusdobumu, aizpildot.