Alginātu mērci atlase pēc perianālās operācijas

- Feb 20, 2019-

Anusa fistula un perianālā abscess ir visbiežāk sastopamās un visbiežāk sastopamās perifēro slimības anālā, un anusa fizioloģiskās struktūras specifikas dēļ vietējā tūpļa brūce ir atvērta pēc perianālās operācijas. Jutīgi pret fekāliju piesārņojumu un infekciju, dzīšana ir lēna. Perianāla vietējā asins cirkulācija ir bagāta, brūce ir pakļauta asiņošanai, eksudāts ir daudz, ietekmē brūču dzīšanu, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu mērci vietējai medicīnai.

Tradicionālās metodes ietver sēdus vannu, marli, marles pildījumu un citas metodes, kas spēlē vietējās kompresijas hemostāzes lomu. Tomēr šai metodei ir ilgstoša slimības gaita, un marle un citi pārsienamie materiāli ir ierobežoti uzsūkšanās un noplūdes spējas, ātri ievainoti brūcēs, atkal, mainot zāles, pasliktinās pacienta sāpes un atkārtoti ievainojumi. un marles pārsēju pildīšanas brūces pacienti izjutīs spēcīgu sajūtu un pieauguma sajūtu, kā rezultātā rodas diskomforts.

Algināts mērci-vilna ir sava veida mitra mērce, ko lieto spiediena čūlas, sinusa pildīšanai un anusa fistulai pēc operācijas. Tā kā perianālās zemādas nervi un asinsvadi ir salīdzinoši bagāti, tāpēc pēcoperācijas sāpes ir jutīgākas, alginātu mērci var padarīt brūci mitrā vidē, samazināt nervu galu stimulāciju, tādējādi samazinot vietējās sāpes.

1

Mitrā vide veicina brūču epitēlija šūnu veidošanos, tā ka brūce neiziet cauri vispārējam skabju procesam un dabiskai dziedināšanai, un dzīšanas ātrums ir 1 reizi reizes ātrāks nekā sausā vidē. Izvairieties no brūces nervu galu iedarbības, dehidratācijas un noteiktu iekaisuma vielu stimulēšanas, lai panāktu sāpju mazināšanas efektu, tāpēc algināta mērcēšanas vilnas nomaiņa, ja pacientam nav sāpju un lipīga brūces. Mitrās vides var arī saglabāt šūnu izdzīvošanu, ļaujot tām atbrīvot augšanas faktorus un regulēt un stimulēt šūnu proliferāciju.

Alumīnija mērcēšanas vate atdala nātrija alginātu no tīriem dabīgām brūnajām aļģēm, un kalcija alginātu šķiedras tiek izgatavotas ar mitru tekstilmateriālu. Tas ir bagāts ar mannozes acetaldehīdu un kalcija joniem, pilnībā aizvietojot kalcija nātrija jonus, veidojot mitru želeju. Šī puscietā viela, līdzīga gēliem, izolē brūces no ārpasaules un veido slēgtu, atmosfēras skābekļa vidi. Algināta mērci - vilnas veidotais gēls var novērst brūču dehidratāciju, brūču virsmas želeju veidošanās, brūcei ir nepārtraukta atkaļķošanas iedarbība, kas ievietota brūciņās pēc brūču baktērijām, mikroorganismi un nekrotisks audums ātri adsorbējas, nostiprinātas līmes. Samazina defekācijas stimulāciju, darbojas kā fekāliju karantīna un izvairās no divu infekciju iespējamības. Tajā pašā laikā, alginātu mērci-vilna padara brūci noteiktu mitrumu un temperatūru, lai brūču dzīšana radītu labu mikroklimatu, lai veicinātu agrīnu brūču dzīšanu.

Alginātu mērci-sloksne pārklāja brūci pēc saskares ar brūču ieplūdi, caur jonu apmaiņu pret nešķīstošo kalcija alginātu uz šķīstošu nātrija alginātu, jo kalcija jonu izdalīšanās, kā koagulācijas faktors, lai piedalītos hemostāzē, paātrina hemostāzes ātrumu . Tāpēc algināta mērci izmanto, lai pēc operācijas būtu laba hemostatiska drenāža. Otrkārt, tā absorbcijas spēja ir laba, var absorbēt savu svaru, kas ir 17-20 reizes lielāks par ieplūdes daudzumu.

Rezumējot var secināt, ka alginātu mērci-vilna anusa pildījumā var sasniegt labu hemostatisko funkciju un drenāžu, vienlaikus paātrinot brūču dzīšanas laiku. Ar īsu ārstēšanas kursu, labu ārstniecisko iedarbību, ātru sadzīšanu utt., Algināta mērci lieto perianāla abscesa pēcoperācijas ārstēšanā ar augstu komfortu un pacientiem viegli pieņemamu.