Anorektālo pārsēju kalcija alginātu pārsēju izmantošana Anusa un zarnu nodaļā

- Sep 26, 2018-

Anusa un zarnu slimība ir izplatīta slimība, kas raksturīga cilvēkiem. Apsekojums par cilvēkiem vecumā no 20 līdz 50 gadiem parādīja, ka anorektālās slimības pacientu skaits bija līdz pat 72%, piemēram, anusa fistulas darbības laikā ievainojot brūces, jo tūpļa fizioloģiskās struktūras īpatnības dēļ asiņošanas un brūces noplūdes fenomens parasti bija lielāks pēc fistulas rezekcijas, audi nebija lieli, un tūpļa atvēršana bija atvērta, un

Brūce izdziedināja lēnāk. Banyan Tree izgatavotais kalcija alginātu pārsējs Taizhou tiek izmantots brūču pildīšanai un pēcoperācijas izmaiņām pēc Anus fistulas darbības, kas ir devusi apmierinošus rezultātus, samazinot brūču infekcijas iespējamību, samazinot asiņošanu un sāpes, veicinot granulācijas audu augšanu un saīsinot audu veidošanos. brūču dzīšanas laikā un sniedz jaunu risinājumu anorektālo slimību ārstēšanai!

31

Lietošanas priekšrocības:

1, lai brūču dzīšana nodrošinātu ideālu mitru vidi, efektīvi veicina brūču dzīšanu, saīsina brūču dzīšanas laiku.

2, ar hemostatisku funkciju, ko izmanto pēcoperācijas brūču pildīšanai, lai spēlētu labu lomu hemostāzē un drenāžā.

3, spēcīgu uzsūkšanos, lai brūces nekroze un eksudāts uzsūcas un saglabājas gēlā, lai brūces varētu notīrīt, kavēt baktēriju augšanu, ļoti piemērota anusa fistulai pēc īpašās brūces.

4, absorbcijas sūkšanas nakts, uz brūces virsmas, lai izveidotu želejas slāni, var novērst brūču dehidratāciju, regulēt fizioloģisko sekrēciju, lai brūces virsma veidotu membrānas aizsardzības struktūru, samazinātu defekācijas stimulāciju, spēlē izolācijas lomu izkārnījumiem, izvairieties no divām piesārņojuma iespējām.

5, sāpju mazināšana, mitra dziedināšanas vide, lai izvairītos no brūču nervu gala iedarbības, dehidratācijas un noteiktu iekaisuma vielu stimulēšanas, lai panāktu sāpju mazināšanas efektu.


6, pārsēju nomaiņa var būt vienreizlietojama no brūces, nepiespiesties brūcei, nav viegli sabojāt jaunus audus, samazināt sāpes, izvairīties no divu bojājumu rašanās, ko viegli var pieņemt pacienti.

Piesardzības pasākumi:

1, mazākai brūces noplūdei, var izmantot, ja sāls ir mitrs.

2, aizpildīšanas sloksnes jāizmanto no brūces pamatnes, lai izvairītos no nāves dobuma veidošanās vai svešķermeņu veidošanās, kas ietekmē dziedināšanu.

3, par infekcijas brūcēm, ir jāizmanto medicīniskā personāla novērtējuma vadībā.

4, eksudāta daudzums var būt pārklāts ar produktu lietošanu vai palielināt produktu lietošanas biežumu.

5) aizliegts izmantot iepakojumus, kas ir bojāti vai kuru derīguma termiņš ir beidzies.

Kā to izmantot:

1, medicīniskais personāls par brūču tīrīšanu un dezinfekciju.

2, atkarībā no brūces izmēra, ar dezinfekcijas šķērēm, lai nogrieztu pārsēju piemērotā izmērā brūcei, un pārsienamās pildīšanas brūci, lai nodrošinātu, ka mērce un brūce pilnībā saskaras.

3, kā arī nostiprināts sterils marles segums.

4, narkotiku maiņas skaits pēc stāvokļa defekācijas, parasti 1 ~ 2 reizes dienā.

5, nomainot sāls šķīduma lietošanu, ar medicīnas pinceti var viegli noņemt mērci.