Lietot kalcija algināts mērci brūces pēc ķeizargrieziens sadaļā

- Sep 17, 2018-

2013. gada 23. augustā, valsts veselības un ģimenes plānošanas ģimenes un Ķīnas CDC atbrīvo skaitļi rāda Ķīnas ķeizargrieziens sadaļā likmi ieņēma pirmās pasaulē vidēji 46 %, dažās jomās, kas ir tikpat augsta kā 70 % - 80 %. Jo diapazons ķeizargrieziens sadaļā brūce ir relatīvi liels, epidermu brūces var dziedināti 5-7 dienas pēc operācijas, bet pilnīgu atgūšanu laika aizņem apmēram 4-6 nedēļas, ķermeņa pretestība ir vājāka māte vai vēdera tauku biezāka māte var izraisīt ievainojumu infekcija, vispārējā brūces apmēram 1,5 būs sarkano rētu, ir problēmas ar nieze, dažām māmiņām var būt rētas tik ilgi, kamēr tie ir fiziski atbild.

Mūsu uzņēmums ražo kalcija algināts pārsēju ķeizargrieziens sadaļā ķirurģiskās brūces, lai sniegtu jaunu risinājumu!

31

Produkta priekšrocības:

1, brūces dzīšanu sniegt mitra ideāla vide, efektīvi veicina brūču dzīšanu, saīsināt brūces dzīšanas laikā.

2 kalcija jonu atbrīvots, aktivizējot protrombīna paātrinātu brūču hemostasis mērci.

3 rezerves, kad nav saķeres vāti, samazināt sāpes, lai izvairītos no diviem bojājot.

4, novērstu un mazinātu rētas ražošanu.

Piesardzības pasākumi:

1, šo mērci neattiecas uz ķermeņa fizioloģisko mehānismu nevar kontrolēt, jālieto ķirurģiskā nozīmē apturēt asiņošanu lielam skaitam pastāvīgu brūces asiņošana.

2, mazāk eksudāts, brūces, var izmantot pēc mitrās sāls izmantošanu.

3 infekcijas brūces, nepieciešams izmantot saskaņā ar norādījumiem par medicīnas personāla novērtēšana.

Kā to lietot:

1. mazgāt brūci ar fizioloģisko šķīdumu un maigi sausa āda ap brūces.

2, atkarībā no lieluma brūces ar dezinfekcijas šķēres ar grieztu brūci mērci uz piemērota izmēra uz brūces un segtu mērci vāti.

3, izvēlieties ārējo pārklājumu filmu (ieteicams izmantot PU filma) un attiecīgi samazināt, ļoti laba brūcei pārsēju fiksētas un attiecas uz brūces.

4, visas brūces mērci vāka brūces laikā ir parasti 2-7 dienas, ir jābūt pamatā pakāpi brūču dzīšana uz noteiktu laiku, lai aizstātu mērci, ir ieteicams nomainīt frekvence 2-3 dienas. 5. Mainot mērci ar fizioloģisko šķīdumu mitras var vieglāk izņemt no mērci.