Ūdens vulkanizēta ķermeņa gultas veļa hidroizolācijai Antibakteriāla gultas uzlāde

- Jan 31, 2019-

Yung Tai Shu ūdens koloidālais mērci mākslīgās ādas kopšanai ūdensnecaurlaidīgs antibakteriāls veicina brūču dzīšanu Produkta apraksts:

Lietošana: 1, vispirms nomazgājiet pacienta ādu zem spiediena ar siltu ūdeni, pēc tam izmantojiet fizioloģisko šķīdumu, lai skrubētu ādu zem spiediena, ja ir brūce, skalot brūces ar sāls šķīdumu, maigi noslaukiet ādu ap brūces, noņemiet Aizsargpapīrs, pārsienams, lipīga puse atkal tiks aizsegta uz brūces, un tad bezkontakta aizsargplēve tiks noņemta. 2, mainīt mērci, atkarībā no brūces noplūdes un paša mērces, lai saglabātu labu vai sliktu situāciju, parasti 1-3 dienas, lai aizstātu 1 reizi, kad čūla paste, caurspīdīga pasta un caurspīdīga pasta sakrālā īpašā pārsēja absorbcijas piesātinājums , pārsiešanas izskats piena baltā caurspīdīgā veidā, šoreiz aicināja nomainīt mērci; ja dekompresijas uzlīmes putu biezums samazina tās pusi Ja ir noplūde, lūdzu, nomainiet mērci laikā.

3

3, dekompresijas pastas izmantošana, atkarībā no brūces izmēra, tiks izdrukāta ar oranžas zīmes putu gredzenu, lai nebūtu putu diapazona, nekā brūces nedaudz lielāks 1. 5-2cm. Noņemiet pārsēju aizsardzības papīru, uzmanīgi piespiediet mērci no vienas puses uz otru, nosedziet brūci un pēc tam noņemiet aizsargpapīru uz mikroporainas līmes, lai nedaudz nosegtu brūci. Indikācijas: dažāda veida zemas līdz vidēji smagas eksudatīvas brūces, vēnu čūlas no apakšējām ekstremitātēm, i-ii gultas zudumi, mazas virsmas sekli apdegumi, pēcoperācijas brūces, brūce ādas zonā, dažāda veida virspusējas traumas un kosmētiskie brūces, granulācijas periods hronisku brūču un epitēlija veidošanās periodu