Kādas ir ūdens koloidālo pārsēju priekšrocības procesa izmantošanā?

- Feb 27, 2019-

Brūču ārstēšanas procesā saskaņā ar klīnisko pētnieku atsauksmēm ir daudz dažādu veidu pārsēju, klīnikā ir tāds mērci, ka to var izmantot ne tikai atsevišķi, bet bieži vien kopā ar citiem pārsienamiem materiāliem, lai radītu lielisku vidi brūcēm aizsardzību. Var teikt, ka tas ir viens no visbiežāk izmantotajiem pārsienamiem mērces laukiem, tas ir ūdens koloids. Tātad, kas tam dod tik daudz karisma?

Apskatīsim to kopā. Medicīniskā ūdens koloidālie pārsienamie materiāli ir izgatavoti no hipoalerģiskām ūdens līmes un poliuretāna vai poliuretāna putām, kas nonāk saskarē ar brūci. Saskaroties ar brūces virsmu, ar koksni pārklāta koloidālā pārsēja radīs mitru dziedinošu vidi, kas var samazināt sāpes, veidot mitru gela slāni, kavēt baktēriju infekciju, veicināt dažādu augšanas faktoru izdalīšanos, stimulēt kapilāru augšanu un veicina brūču dzīšanu.

1

Medicīniskā ūdens koloidālie pārsēji ir īpaši piemēroti hroniskām brūcēm, kas nav neārstējamas, kā arī sarežģīta un laikietilpīga audu reģenerācijas terapija un profilakse.

Intravenoza čūla, otrās pakāpes apdegums, epidermas transplantācija ādas zonai, spiediena čūlas ārstēšanā. Tērzējiet šeit, varbūt daži cilvēki teiks: "Wang Woman pārdod melones, lepoties." Vai tā darbība tiešām būs tik laba?

Tātad, paskatīsimies, kādus brīnumus mūsu medicīnas ūdens koloīdi ir ieviesuši klīniskajā praksē! 1. Medicīniskā ūdens koloidālā pārseguma barjeras efekts tieši samazina vietējo berzi un bīdes spēku, un tā amortizācijas efekts var efektīvi uzturēt labu asinsriti spiediena vietā.

Izmantojiet ūdens koloīdu izskatu, lai palīdzētu pacientiem efektīvi izvairīties no nevajadzīgas sāpes, ko izraisa atkārtota ielīmēšana. 2. Medicīniskā ūdens koloidālie pārsienamie materiāli ir izgatavoti no hipoalerģiskām ūdens līmes un poliuretāna vai poliuretāna putām, kas nonāk saskarē ar brūci.

Saskaroties ar brūces virsmu, ūdens koloīdu mērce rada mitru dziedinošu vidi, kas samazina sāpes, veido mitru gela slāni, kavē baktēriju infekcijas un veicina brūču dzīšanu.

3. Medicīnisku koloidālu pārsēju izmantošana palīdz mazināt sejas rētu veidošanos, ūdens koloidu unikālās hidrofilās daļiņas absorbē brūces draudzīgu brūces hidrogēlu, lai brūce nodrošinātu siltu dziedinošu vidi, efektīvi palīdzot pacientiem uzlabot ādu. Valsts.