Kas ir hroniska brūce?

- Dec 01, 2020-

Kas ir hroniska brūce?

Brūce ir jebkurš ādas vai dziļo audu pārtraukums. Parasti āda sadziedē ātri pati. Brūces, kas nav dziedēt viegli sauc hroniskas brūces. Tie prasa īpašu aprūpi, lai dziedēt. Hroniskas brūces var rasties no:

● ķirurģiskas brūces, kas atsāk

● Āda, kas noārst, ja ir pārāk liels spiediens pār kaulu zonu (spiediena čūlas)

● Sliktas cirkulācijas radīts ievainojums pēdu vai kāju pietūkums (arteriālas vai venozas čūlas);

● asinsrites zudums un cukura diabēta sajūta (diabētiskās čūlas);


Kāpēc mana brūču dzīšana nav ātrāka?

Dažreiz baktērijas (baktērijas) ir problēma. Ja jums ir vaļēja brūce, tas ir viegli kopējā baktērijas no ādas, lai saņemtu iekšā. Baktērijas brūces sauc par piesārņojumu. Ne visi piesārņojums ir slikti, though.

● Ja baktērijas ir jūsu brūces, bet nav vairoties un nerada problēmas, to sauc kolonizācijas.

● Infekcija nozīmē, ka baktērijas vairojas, tāpēc ir daudz vairāk no tām. Tie ir okupē mīksto audu un novērstu dzīšanu.

Citi faktori, kas lēni brūču dzīšana ietver:

● slikts uzturs

• noteiktas slimības, piemēram, diabēts vai aknu, nieru vai plaušu slimības;

● noteiktas ārstēšanas metodes, piemēram, ķīmijterapija vai staru terapija;

● Smēķēšana

● Aptaukošanās


Kā es varu palīdzēt savām brūču dziedināt?

Visas brūces dziedēt tādā pašā veidā. Pirmkārt, jauni sarkanie audi būvē apakšā. Tad jauna āda aug no malām un aptver sarkano audu. Jūsu brūce dziedēt ātrākais, ja jūs izveidojat vislabākos apstākļus jaunu audu augt. Tas nozīmē, saglabājot savu brūci tīru, siltu un mitru. Lūk, ko jums vajadzētu darīt:

● Nomazgājiet rokas. Vissvarīgākais, ko jūs un jūsu aprūpētāji var darīt, lai novērstu infekciju, ir mazgāt rokas. Jūs varat izmantot ziepes un ūdeni, vai alkohola bāzes roku berzēt. Nomazgāt pirms un pēc pieskaršanās brūces.

● Sēciet tīru pārsēju uz brūces. Mērces turēt no baktērijas un aizsargāt brūces no traumas. Tie arī palīdz absorbēt šķidrumu, kas notek no brūces un var sabojāt ādu ap to.

● Esiet uzmanīgi. Aizsargājiet brūci no traumas vai traumas. Neļaujiet kaut kam pieskarties vai sasist to.

● Ēd labi. Ēšanas tiesības pārtikas produktus dod jūsu ķermeņa celtniecības bloki tai ir dziedēt. Saraksts ar pārtikas produktiem, lai labu brūču dzīšanu ir atrodams šeit.

● Ja brūce ir uz jūsu kājas vai potītes, sargājiet to no ūdens piesārņojuma, kas noslāpējas no ķermeņa augšdaļas no dušas vai vannas. Brūce jātur sausa ar ūdensnecaurlaidīgu vāku vai paaugstināts dušas krēsls, lai saglabātu piesārņoto ūdeni no ķermeņa augšdaļas no nosusināt pār brūces.