Kas ir ūdens koloidālu mērci uz celmu efekts?

- Mar 04, 2019-

Kā izcilu plombēšanas mērci, ūdens koloidālu mērci var efektīvi aizsargāt brūces, novērstu iebrukums no baktērijām un vīrusiem, efektīvi slapjās dziedniecības vidi uzturētu, veicina brūču dzīšanu, un samazināt sāpes un laikā pārsēju brūci bojājumu Nomaiņa. 30 pacientiem ar apakšējo ekstremitāšu čūlas ar dažādiem etioloģija tika ārstēti ar ūdens koloidāls mērces, kas nomainīja divas reizes nedēļā 12 nedēļas maksimālo apstrādes laiku. Apstrādes laikā tika izmantoti nav mikrobu narkotikas.

Brūce infiltrācijas tiek apkopoti reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās pirms un ārstēšanas laikā.

1

Rezultāti parādīja, ka brūce bija dažādi koloniju un Staphylococcus aureus klātbūtnes tika konstatēts pirms ārstēšanas sākās. Vidēji apstrādes cikls ir 67 dienas. Vidējais pārsēju Nomaiņa intervāls ir 4,1 dienas.

Baktēriju kultūru apstrādes parādīja nekādas būtiskas pārmaiņas kolonija, bet nebija ne korelācija starp koloniju tipa un klīniskās infekcijas pierādījumu, ne starp koloniju tipa un dziedniecības kursu. Citā pētījumā, ūdens koloidāls mērces tika izmantoti, lai ārstētu brūces hronisku venozo čūlu un to baktēriju kolonijas bija reģistrētas 8 nedēļu valsts attieksmi. Rezultāti parādīja, ka kolonija bija būtībā stabila, un pēc tam, kad parādījās dažas baktērijas, tā vienmēr pastāv, bet Pseudomonas aeruginosa bija izņēmums, un šķita, ka ūdens koloidālu mērci inhibē to. Anaerobā baktērijas ir sastopams 12 20 čūla brūces, bet brūces dzīšanu neparādās skars jebkuru noteiktu baktēriju sugas.