Kāpēc alginātu mērces var ātri apturēt asiņošanu

- Feb 25, 2019-

Aļģu Shu alginātu pārsēju iegūst no visām dabīgajām brūnajām jūras aļģēm.

Tas ir bagāts ar mannozes acetaldehīdu un kalcija joniem, pilnībā aizvietojot kalcija nātrija jonus, veidojot mitru želeju, vienlaikus pateicoties kalcija jonu atbrīvošanai, kā koagulācijas faktors, lai piedalītos hemostāzē, hemostatiskais ātrums. Kalcija alginātu mērci var veicināt koagulāciju, atbrīvojot kalcija jonus, izraisot eritrocītu agregāciju un deformāciju, aktivizējot trombocītus utt., Turklāt tās īpašajām fizikālajām īpašībām ir svarīga loma hemostāzes procesā.

Tāpēc kalcija algināta mērci ir ideāls hemostatisks materiāls, kam ir augsta pielietojuma vērtība ķirurģiskās hemostāzes jomā. Alginātu mērces var absorbēt 20 reizes vairāk šķidruma ķermeņa masas, algināta mērcei ir laba absorbcija un atbilstība, plašs pielietojuma diapazons var tikt izmantots dažādiem brūču ārstēšanas veidiem, piemēram, sūce, kas satur vairāk kārpu un nekrotisku audu. visa slāņa vai ādas defekta brūces daļa, ieskaitot inficētas brūces un brūces ar slepenu un / vai sinusa traktu. Želeja, kas veidojas pēc eksudāta absorbcijas, radīs labu mitru vidi brūces daļā un veicinās paššķīstošu brūces atšķaidīšanu un granulācijas audu augšanu. Gēla veidošanās ir atkarīga no pietiekama šķidruma, tāpēc algināta mērci nevar izmantot, lai mazinātu mazāk brūces un brūces, kas aptver virsmas nekrozisko audu. Alginātu pārsēji, kas satur sudraba jonus, ir arī ar augstu absorbcijas un pretinfekcijas efektu, ir ļoti piemēroti, lai iegūtu vairāk inficētu brūču, piemēram, noplūde vairāk infekcijas spiedienu.

1

Sekliem brūcēm, smaga brūces noplūde, piemēram, apakšējā ekstremitāšu čūla, var izmantot pārslu mērci, un dobuma cauruma brūcei jāizvēlas algināta mērci. Epitēlija brūcēm alginātu mērces ir labākas par celulozes mērci, jo tās ir vieglāk noņemt, neizraisot sāpes. Alginātu mērces nevar lietot apdegušiem pacientiem virs trim grādiem. Alginātu mērces var izmantot kombinācijā ar citiem pārsienamiem materiāliem, piemēram, ūdens koloidiem, putu pārsienamiem materiāliem un kokogles (smakas kontrole), kā arī sudraba jonu pārsienamiem materiāliem.

Tirgū ir saliktas mērces, bet pat tad, ja tās nav, klīniskajā praksē tās var viegli sagatavot.