Algināts mērci ražotājiem yung Hing medicīnas

- Dec 21, 2018-

Taizhou medicīnas produktu co., Ltd. tika dibināta 1996. gadā, uzņēmums atrodas Taizhou, Jiangsu Province, iesaistīto vadošo nozaru: algināts mērci, algināts mērci, ūdens koloidālu mērci, etiķskābes šķiedru medicīnas anti-stick mērci, medicīnas caurspīdīgs mērci.

Jiangsu Province ir augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, uzņēmumam ir vairāk nekā 30 izgudrojumi. Kompānija ir veiksmīgi pagājis ASV FDA sertifikācija Eiropas Savienības standarta CE sertifikācijas marķējumu produktiem ir ievēroti starptautiskie standarti, var pārdot arī visā pasaulē. Tagad tiek ražoti produkti: algināts mērci, algināts mērci, ūdens koloidālu mērci, etiķskābes šķiedru medicīnas anti-stick mērci, medicīnas pārredzamu mērci. Uzskaitīti produkti ir arī hidrogelu mērces, silikona gelu mērces, algināts sāls koloīdu un plašu algināts kvalitatīvus produktus. Pēdējos gados, kā cilvēki kļūst racionālāku par narkotikām, kā arī narkotiku lietošanu ir nedaudz subjektīvo koncepciju, vairāk un vairāk cilvēku tirgū īstenot daudz precīzāki, veselīgāku brūces aprūpes produktus, kalcija algināts mērci, algināts mērci, neapstrādāta materiāli ir no jūras aļģu skalot pēc dabīgiem produktiem, tās zaļas, droši ar teicami, unikālas īpašības, ir bijis daudz lietotāju uzmanību.

26

Yung Xing medicīnas ražošanas algināts mērces, algināts mērces, ūdens koloidāls mērces, etiķskābes šķiedru medicīnas anti-stick mērces, caurspīdīgs mērci Anus departaments, zobārstniecība, Oftalmoloģija, dzemdniecības un citās medicīnas departamentiem ir izmantošanas plašas, mēs varam arī atkarībā no klientu vajadzībām pielāgot attiecīgā produkta specifikācijas, Yung Xing medicīnas ir vairāk nekā vairāk nekā 20 gadu ražošanas un pētniecības un attīstības medicīniskās funkcionālās mērces pieredzi, mūsu produkciju eksportē uz vairāk nekā 30 valstīs un reģionos Eiropā un Eiropas plašu atzinību, mēs sirsnīgi Apsveicam iekšzemes un ārvalstu pārstāvjiem izmeklēšanas Komisiju vienoties!