Alginātu mērces var izmantot šajās ainās.

- Dec 27, 2018-

Patlaban algināts tualetes ir kļuvusi plaši pieņemts augsto tehnoloģiju medicīnisko materiālu. Algināts mērces tiek plaši izmantoti brūču aprūpi un ir īpaši piemērotas brūces ar vairāk eksudāts. Samērā sauss brūces, mērci var slapjš ar fizioloģisko šķīdumu, pirmo reizi un pārklāja uz brūces laikā klīniskās pieteikumu.

2018101551680289

1. apakšējo ekstremitāšu čūla brūces apakšējo ekstremitāšu čūlas parasti notiek vecāka gadagājuma cilvēkiem ar traucējumiem neērta. Tāpēc, ka asins plūsma nav gluda, ādas audu trūkst nepieciešamās uzturvielas, lai veidotu čūla. Šāda veida brūces veidošanās procesā ir lēns, ar fizioloģisko funkciju ādas bojājumu ir liels, un sakarā ar nabaga veco ļaužu physique, brūču dzīšanas process ir lēns, apakšējo ekstremitāšu čūla brūces parasti ir augstāks eksudāts, jo medicīnas algināts mērces ir augsts mitruma absorbcijas un pēc mitruma absorbcija, veidojot želeju, ar gelu obstrukcijas sniegumu, tāpēc ir īpaši piemērots apakšējo ekstremitāšu čūla, brūces, ko parasti izmanto kā tieša kontakta slāni ar brūci māsu , kas samazina pacienta sāpju un divi brūces asiņošana, izvedot mērci.

Klīniskā pieteikumā algināts medicīnas mērci var piestiprināt brūci ar spiediena pārsēju.

2. apdegumu slimnieku aprūpē apdegums ietver burn brūces un sadedzināt barošanās vieta, ir liela brūce un līdzenas virsmas, kas ir viegli pielīmēt ar mērci. Vazelīnu marli un citu tradicionālo līdzekļu tur ir daudzi infiltrācijas, sāpju pacientiem, viegli, lai inficētu brūci un citām nepilnībām. Sakarā ar augstu mitruma absorbcijas algināts medicīnas mērces un koloīdu veidošanos pēc mitruma absorbcija ir īpaši piemērota māsu apdegums un sadedzināt barošanās vietām, kas var samazināt pacientu sāpes un divi asiņošana no brūces laikā mērces noņemšanu. Algināts medicīnas mērces ir labas bioloģisko, var pasliktināties, efektīvi samazina kairinājumu ādai, augstas caurlaidības var novērstu anaerobo baktēriju infekcijas.

Pēc tam, izmantojot algināts medicīnas mērces, skalošanas brūci ar fizioloģisko šķīdumu var noņemt mērci no brūces, kas pacientam nodrošina lielisku ērtības.

3. spiediena čūlas spiediena čūlas, pazīstams arī kā bedsores, stresa čūlu ir hroniska brūce, kas ir kopējās medicīniskās rehabilitācijas ārstēšana un aprūpe, pēc tam pie gultas slimniekiem vietēja audu stipri ietekmē audu asinsriti, pēc ilgstošas saspiešanu, kas rada pastāvīgu išēmiju ādas un zemādas audu, nepietiekams uzturs izraisa skābekļa trūkums un audu čūlas uz nāvi veidošanos. Līdzīgi kā apakšējo ekstremitāšu čūla, brūces, spiediena čūlas parasti ir vairāk strutas. Spēcīgu spiedienu čūlas uz brūces, ādas sabrūkot veido alu, algināts vilna var izmantot, lai aizpildītu nopietnām puves kavernozs brūcēm.

Algināts medicīnas mērces ir labs higroskopiskā raksturu, padarot tos īpaši piemērota spiediena čūlas māsu.

4. cukura diabēta pēdu čūlas brūces galvenajā diabēta pēdas čūlu cēloņi ir neiropātija, asinsvadu bojājumi un infekcijas. Diabētiskā pēda infekcija ir galvenokārt izraisa trauma, jo augsts cukura stāvoklis noved pie ķermeņa imunitāti samazināšanās, pacients ir ļoti uzņēmīgi pret infekciju, tāpēc diabēta pacientiem kāju traumas var viegli novest pie mutes čūlu gadījumu. Algināts pārsēju brūci infiltrācijas absorbcijas želejas formā, exudative cukura diabēta pēdu čūlas brūci ar augstu infiltrācijas absorbcijas un spēja saglabāt mitrumu, brūču sadzīšana ir katalizatora efektu, bet arī var efektīvi kavē baktēriju augšanu. Mērci var uzturēt brūce virsmas, gāzes apriti mitra vide, radīt labvēlīgu vidi veselīgu sadzīšana brūces, algināts pārsēju lietošanu par diabēta pēdu čūlas ne tikai samazinās sāpes un pacientiem, samazināt savus finanšu apgrūtinājumu un aprūpes process ir viegli kontrolēt, efektīvi novērstu bakteriālo infekciju.