Aļģu skābes mērce

- Dec 05, 2018-

Alginātu mērci, kas ir algināts, ir dabīgs polisaharīda ogļhidrāts, kas iegūts no jūras aļģēm un ir dabīgs šķiedru elements.

Alginātam ir:

1, droša un netoksiska;

2, augsta mitruma absorbcija;

3, hemostatisks;

4, želatizācija;

5, lai veicinātu brūču dzīšanu;

6, bakteriostatiskā daba;

7, samazināt vietējās sāpes;

8, samazināt rētas veidošanos un citu darbības mehānismu; Kad alginātu mērci nonāk saskarē ar brūces izplūšanu, tas var veidot mīkstu želeju, kas nodrošina ideālu mitru vidi brūču dzīšanai, veicinot brūču dzīšanu un atvieglojot brūču sāpes.

20

Koloidāls šķidrums, kas attīrīts no fukoidāna, nātrija algināta, celulozes un citiem polimēru materiāliem, kas iegūti, izmantojot jūras dabisko bioloģisko fukoidāna bioloģisko enzīmu reakciju. Produkta drošība nav toksiskas blakusparādības ar samazinātu noplūdi, atdalīšanas hemostāzi, paliatīvo stimulāciju, rētas veidošanās kavēšanu, labu audu saderību, brūču dzīšanu, lai nodrošinātu vislabāko mitrināšanas vidi, spēlē, lai novērstu brūču dehidratāciju, veicinātu epitēlija un epitēlija atjaunošanos un dzīšanu. brūču audu un tā tālāk. Piemērots visu veidu ķirurģiskiem griezumiem, akūtām un hroniskām ādas traumām, traumatiskām brūcēm, infekcijas brūcēm. Laba audu savietojamība, lai nodrošinātu vislabāko mitrināšanas vidi brūču dzīšana, lai novērstu brūču dehidratāciju, veicinātu epitēlija un brūču audu remontu un dzīšanu. Piemērots visu veidu ķirurģiskiem griezumiem, akūtām un hroniskām ādas traumām, traumatiskām brūcēm, infekcijas brūcēm.