Programma vērtību algināts mērci vecāka gadagājuma pacientiem ar augstu risku spiediena čūla

- Nov 12, 2018-

Spiediena čūlas ir pazīstamas arī kā stresa čūlu, galvenokārt sakarā ar ilgtermiņa spiedienu, berzi, shear stress ādas vai zemādas audiem, šī lokālus bojājumus kritiski slimiem vai ilgtermiņa pie gultas pacientiem ir vairāk izplatīta. Pētījumos ir konstatēts, pacienta ķermeņa nepietiekams uzturs, mitrā vidē un citi faktori un spiediena čūlas ir cieši saistīti, bet vecāka gadagājuma pacientiem ar samazinātu ķermeņa funkcijām, izskata ādas audu funkciju degradāciju, tāpēc risks spiediena čūlas ir augstāka.

No otras puses, pacientiem ar augstu risku spiediena čūlas ir nosliece uz sekundārā infekcija, kas var izraisīt septicēmijas un radīt lielāku apdraudējumu savu dzīvi.

Pētnieki izmanto algināts mērces vecāka gadagājuma pacientiem ar augstu risku spiediena čūlas, un konstatēja, ka algināts mērces var uzlabot izārstēt likme un apstrādes laiku, kas ir vērts popularizējot saīsināt.

Informācija & amp; metodes

1.1. Vispārīga informācija no maija 2016 jūnijā 2017, pavisam 52 pacientiem ar augstu risku spiediena čūlas slimnīcā tika iedalīti vadības grupas (26 gadījumi) un novērošanas grupas (26 gadījumi) pēc vienkārša principa randomizēti grupēšana datorus, kas 16 gadījumos kontroles grupā un 10 gadījumos sievietēm; vecumā starp 65 ~ 88岁, vidējais (73.7±4.4) gadi: 12 gadījumos krustu asti, 9 gadījumos gūžas, 5 gadījumos potītes, 20 gadījumos fāze II spiediena čūlas, 6 gadījumos III fāzes spiediena čūlas. Novērošanas grupā, 22 gadījumos bija sievietes, 14 gadījumos bija sievietes, vecums bija starp 64 ~ 88 gadi, vidējais (73.9±4.3) gadiem, radās spiediens čūlas: 13 gadījumos krustu asti, 8 gadījumos gūžas, 5 gadījumos potītes; 21 phase II spiediena čūlas, 5 gadījumos, kad lietas phase III spiediena čūlas. Iekļaušanas kritēriji: pacienti ir spiediena čūla; norunātas piekrišanas uz kabinetu. Izslēgšanas kritēriji: senils demenci pacientiem; garīgi normai personas. Nebija statistiskas atšķirības starp šīm divām grupām (p > 0.05) datu bāzes, un tur bija salīdzināmību.

16

1.2 pacients tiek apstrādāta ar debridement, Nekrotisko audu un izdalījumi no čūlas metodes pilnībā noņemta, un svaigas brūces ir pakļauti.

Ja pacients ir lielu laukumu čūlas vai vairāk audu nekrozes festering, vajadzētu būt daudz debridement, ja pacientam ir infekcijas pazīmes, slimības, audu nekrozi vai baktēriju kultūru, kā arī narkotiku jutība, vietējā sekrēcijas virsmas, ja malas virsmas zarnas čūlas vai fibrozi, jābūt audu rezekciju, lai palīdzētu epitēlijaudi indeksēšanu. Kontroles grupā izcīnīja kārtējās mērci pārmaiņas, pēc debridement, apdegums mitrie krējuma tika piemērota čūlas un pārklāja mērci.

Situācijai mērci absorbcijas infiltrācijas situāciju nosaka izmaiņas agri ikdienas rezerves frekvenču 1 ~ 3 reizes, pēdējais var būt 1 ~ 3 dienām, lai aizstātu 1 reizes. Novērošanas grupa tiek izmantota algināts mērci ārstēšanu pēc debridement izmantot algināts mērci uz virsmas čūlas, ja pacienta brūces ir dziļa, algināts atbilstošā summa tiek aizpildīts centrā, čūlas un ārpus ūdens koloidāls mērci.

Frekvences izmaiņas saskaņā ar mērci, infiltrācijas infiltrācijas absorbcijas paplašināšanu ārējā tualetes ir piesārņoti vai pašnodarbinātas atslābtu, piemēram, ar lēmumu, agri būtu jāaizstāj 1 reizes dienā, pēdējā var būt 3 ~ 7 d Nomaiņa 1 reizes.

1.3 novērtēšanas rādītāji klīnisko iedarbīgumu un čūlu virsmas sadzīšana rādītāji tika izmantoti kā vērtēšanas indeksi šajā pētījumā.

Efektīvi kritērijiem: pacientiem ar spiediena čūlas čūla virsmas dziedināšanas un izaugsmes pumpuru audu jaunu svaigu gaļu; Derīgu standarts: pacienta čūlas virsma ir acīmredzami sauss, samazināts, sārtie un augt daļu granulācijas Audi; Nederīgs standarts: nekādas izmaiņas pacienta kakla virsmas. Sadzīšana punktu brūces virsmas novērtēja push skala, kas ietver platību, audu formu, eksudāts summu un tā tālāk, rezultāts ir 0 ~ 17, zemāks rādītājs, vairāk ideāls pacienta spiediens čūla āķu dzīšanas situāciju.

1.4. statistiskā analīze

SPSS 22.0 apstrādes datu statistisko analīzi, procesu mērījumu datu T testu, uzskaitot datu kartes pusē testu, ja p< 0.05,="" then="" suggest="" that="" the="" data="" comparison="" is="" statistically="">

Apspriestu pētījumā konstatēja, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem mazāku aktivitāti, elastības trūkums un ādas relaksācijai, retināšanas un samazināt zemādas tauku, tā āda bija tieksme sabojāt un augsta riska grupu spiediena čūlas. Spēcīgu spiedienu čūlas veidošanās iemesliem ir ļoti sarežģīti, un to pamata intervences ir stiprināt pamata veselības aprūpi, tajā pašā laikā.

Veicot ārstēšanu, mums vajadzētu pievērst uzmanību kavē veikt noturīgai apsaimniekošanai spiediena čūlas un aktīvi veicināt čūlas dzīšana. Šajā pētījumā algināts mērces tika izmantotas 36 pacientiem ar augsta riska spiediena čūla novērošanas grupā un novērošanas grupas kopējā efektīvā likme bija 96.15 %, kas bija ievērojami augstāks nekā kontroles grupas. 73.08%,x²=5.318,p = 0.021; Čūlas sadzīšanas rādītāji ir ievērojami zemākas nekā kontroles grupas pēc 7 dienām un 14 dienām attieksmes novērošanas grupas un p< 0.05.="" alginate="" dressings="" are="" extracted="" from="" seaweed,="" and="" this="" soft,="" non-woven="" fiber="" contains="" sodium="" carboxymethyl="" cellulose="" as="" well="" as="" natural="" alginate="" calcium="" fibers,="" which="" can="" provide="" a="" wet="" environment="" for="" the="" sores,="" dissolve="" the="" necrotic="" tissue,="" accelerate="" the="" differentiation="" and="" proliferation="" of="" tissue="" cells,="" create="" a="" hypoxic="" state="" for="" the="" sore="" surface="" environment,="" and="" stimulate="" the="" newborn="" capillaries.="" in="" turn,="" the="" growth="" of="" granulation="" tissue="" is="" promoted.="" on="" the="" other="" hand,="" alginate="" dressings="" can="" also="" avoid="" exposure="" to="" peripheral="" nerve,="" avoid="" inflammatory="" substances="" and="" dehydration="" stimulation,="" so="" can="" play="" an="" ideal="" analgesic="" effect.="" relevant="" research="" reports="" that="" the="" alginate="" dressing="" in="" the="" calcium="" alginate="" fiber="" composition="" once="" in="" contact="" with="" the="" wound,="" can="" be="" with="" the="" patient's="" body="" sodium="" ions="" ion="" exchange,="" and="" insoluble="" water="" calcium="" alginate="" will="" gradually="" be="" converted="" to="" water="" soluble="" sodium="" alginate,="" and="" then="" make="" the="" inside="" of="" the="" fiber="" into="" a="" large="" amount="" of="" water,="" and="" form="" hydrogel,="" isolated="" sores="" and="" the="" outside="" world,="" effectively="" prevents="" bacterial="" intrusion,="" while="" also="" reducing="" the="" chance="" of="" infection.="" through="" this="" study,="" we="" found="" that="" alginate="" dressing="" has="" good="" elasticity="" and="" soft="" texture,="" so="" it="" can="" reduce="" the="" damage="" and="" friction="" to="" the="" sore="" surface,="" so="" it="" is="" more="" helpful="" to="" the="" healing="" of="" the="" sore="">

Veidojas gels var efektīvi novērst dehidratācijas čūla virsmas, ir labvēlīga fizioloģiska sekrēciju, regulas, lai pacienta spiediens čūlas virsmas veido membrānas aizsargkonstrukciju, tāpēc tas var samazināt skaitu, asiņošana, infiltrācijas un zāļu pārmaiņu, ērtāk, pacientiem ir vairāk gatavi pieņemt. Rezumējot, vecāka gadagājuma pacientiem ar augstu risku spiediena čūlas, ārstēšanas procesā algināts mērci var uzlabot izārstēt likme un apstrādes laiku, kas ir vērts popularizējot saīsināt.