Augstas absorbcijas raksturojums alginātu mērces

- Jan 07, 2019-

Alginātu mērces ir pielāgotas dažādām akūtām un hroniskām brūcēm, virspusējām brūcēm un plākstera dziļām brūcēm vai pildījumam, ko izmanto, lai absorbētu brūces eksudātu un vietējo hemostāzi, piemēram, traumas, zilumi, apdegums vai plaušu brūce, sadedzināšanas barotne, visi spiediena čūlas, pēcoperācijas un stomas brūces, diabētiskās pēdas čūla un apakšējās ekstremitātes vēnu artērijas čūla utt., kas ir piemērotas brūču un granulācijas perioda ārstēšanai, var absorbēt daudz eksudāta un nodrošināt mitru vidi brūču dzīšanai. , var efektīvi novērst saķeres saķeri, samazināt sāpes, veicināt brūču dzīšanu, samazināt rētas veidošanos, novērst brūču infekciju.

30

"Alginātu mērci"

Alginātu šķiedra ir dabīgs polisaharīda savienojums, kas iegūts no šūnu sienas un brūnu aļģu starpšūnu masas, un algināta mērcei piemīt augsta mitruma absorbcija, laba bioloģiskā saderība, viegla noņemšana, hemostatiska iedarbība un brūču dzīšanas veicināšana.

1, augsta mitruma absorbcija: alginātu mērci var absorbēt lielu skaitu brūču brūces izdalīšanos, pagarināt laiku, lai mainītu mērci, samazinātu aizvietotāju skaitu un barošanas laiku.

2, laba bioloģiskā saderība: Algināts ir dabisks polisaharīds, kas iegūts no fukoidāna, ar labu bioloģisko saderību, galīgo sadalīšanās produktu oglekļa dioksīdam un ūdenim neietekmē organisma normālo šūnu fizioloģiju un proliferāciju.

3, viegli noņemt dzimumu: eksudātu un alginātu kontaktu, uzpūšot, lai izveidotu mīkstu hidrogēlu, nesaistošu brūču audu un veicina brūču aizsardzību, jaunajam granulācijas audam ir liela aizsargājoša iedarbība, lai novērstu brūces maiņu izraisīja divus bojājumus, ievērojami samazinot pacienta sāpes.

4, hemostatisks: alginātu absorbcijas eksudāts vienlaicīgi, jonu izdalīšanās, var pastiprināt trombocītu aktivitāti, vairāk nekā vispārējais pārsēju koagulācijas efekts. 5, lai veicinātu brūču dzīšanu: iepriekš minēto īpašību dēļ, kā arī pētījumi rāda, ka algināts var nodrošināt mitru vidi brūču dzīšanai, pastiprināt audu šūnu aktivitāti un zināmu antibakteriālo spēju, samazināt brūču infekcijas faktorus, uzlabot brūču dzīšanas vides kvalitāti.