Ūdens koloīdu mērci, kas jums var būt nepieciešama

- Dec 20, 2018-

Ūdens koloīdu mērci izstrādājums Ievads: Ūdens koloidālais mērci ir jauna veida brūču pārsējs, kas izstrādāts mitras dzīšanas teorijas vadībā. Ūdens koloīdu mērci var izmantot daudzu dažādu brūču ārstēšanā, jo īpaši hronisku ugunsizturīgu brūču gadījumā. Ūdens koloidu absorbcija un viskozitāte padara to par pamatprasībām ideālu mērci, tas ir, lai aizsargātu brūces, nodrošinātu piemērotu vidi, lai veicinātu brūču dzīšanu un viegli noņemtu, nesabojājot jauno audu.

25

Ūdens koloidu pārsēju produktu īpašības:

1, saglabājiet brūces mitrumu dzīšanas vidē, paātriniet brūču dzīšanu, samaziniet sāpes, vienlaikus samazinot rētas veidošanos.

2, ir spēja super absorbcijas ieplūdes šķidrumu.

3, lieliska elastība un pašlīmējošs, viegli lietojams, ērts.

4, daļēji caurlaidīgas membrānas struktūras virsma nodrošina skābekļa un ūdens tvaiku apmaiņu, kā arī ūdensizturīgu un antibakteriālu infekciju, lai novērstu savstarpēju infekciju.

5, izvietošanas laiks ir garš, vispārējais nomaiņas periods ir 5-7 dienas, samazina izmaiņu skaitu.

6, viegli saplēst, nelietojiet ar brūci, neizraisiet divus bojājumus, samaziniet pacientu sāpes. 7, var balstīties uz produkta krāsu izmaiņām, lai norādītu aizvietošanas laiku.

Pēc tam, kad noplūde absorbē piesātinājumu, tā krāsa mainās no gaiši dzeltenas līdz piena baltai krāsai, un, kad piena baltums sasniedz pārsēju malu, tiek ieteikts nomainīt mērci.

Ūdens koloīdu mērci Produkta izmantošana:

1, visu veidu zema vai vidēja eksudatīva brūce.

2, apakšējo ekstremitāšu vēnu čūla.

3, I-ii stadijas gļotādas.

4, neliels grunts apdegums.

5, pēc brūces darbības.

6, uz ādas apgabala brūces.

7, visa veida virspusējas traumas un plastmasas kosmētikas brūces.

8. Hroniskas brūces granulēšanas stadija un epitēlija veidošanās periods.