Ja piemēro algināts mērces

- Dec 26, 2018-

Kad algināts mērci absorbē eksudāts vērā želeju, struktūra kļūst brīvs un dažkārt kļūst grūti noņemt, piemēram, lietojot sinusa pildījumam, Tātad algināts apsējus, izmantošanu pēc katras tualetes, brūce jāskalo ar noņemtu atlikušo mērci šķiedras. Daži eksperti uzskata, ka algināts mērces ir nosliece uz atlikušo šķiedras un neattiecas uz dobumu piepildīšanai. Tomēr citi eksperti apgalvo, ka tas nav tabu, jo tualetes šķiedru atlikumu var viegli noņemt, skalojot. Dažiem vietējiem brūce terapeiti izmantos naftas dzijas roll algināts mērci pēc deguna blakusdobumu pildīšanai, bet arī sasniegts labs efekts. Tomēr ir svarīgi ievērot, ka kad piepilda brūci, vaļēju izplatījās brūce gultas, ieskaitot Maskēšanās, nav piestūķēt vērā pārāk daudz apsējus, jo algināts mērci uzsūc šķidrumu uzblīdīs, ja pildīti mērci pārāk daudz ietekmē brūci, it īpaši deguna blakusdobumu izaugsmi.

Turklāt algināts mērces nevar pārsniegt brūce gultas klāsts aptver apkārtējos ādas, jo mērci, pēc tam absorbē infiltrācijas izraisīs ādas impregnējumu, it sevišķi, ja apkārtējā āda ir kļuvusi uzņēmīgāki, droši, apkārtējās ādas var būt aizsargāts ar ādas aizsargplēvi. Algināts mērces lietošanas laiks svārstās no ražotāja zīmolu, vidēji 1-3 dienas, un tiek izmantota brūču, īsāks brūces infekcija, pārsēju Nomaiņa biežums jāpalielina. Ja tualetes ir piepildīts ar šķidrumu, pilnīgi pārvērš želeja, infiltrācijas iekļūst divkāršais mērci, ir jānomaina. Dažreiz, lai būtu viegli noņemt, nav iespējams gaidīt, kamēr mērci pilnīgi pārvērtusies gels pirms izņemšanas, piemēram, kad to lieto deguna blakusdobumu pildīšanai, jo daži ražotāji algināts mērces pilnīgi zaudēt strukturālās integritāti, kad pilnīgi pārvērtusies želejas, un tos nevar noņemt uzreiz.

27

Jo algināts tualetes ir dažu hemostatic efekts un infiltrācijas šķidruma uzsūkšanos pēc mērci paplašinās, pirms daudziem gadiem sāka lietot deguna ķirurģija pēc pildījums, naftas dzija, pacienta komfortu Nomaiņa ir ievērojami uzlabojusies. Ārstiem, lai viegli noņemt apsējus, izmantojot zīda pavedienu uztīšanas algināts mērci, nostiprināt tās struktūru un izmantošanas ilgumu kopumā ne ilgāk kā 24 stundas, šajā laikā ir sasniegusi labus rezultātus.

Līdz šim šī tehnoloģija ir izmantota daudzās slimnīcās.

Kontrindikācijas:

Sausu brūces un infiltrācijas ļoti maz brūces;

Brūce, uz ko attiecas cieto kraupi;

Trīs pakāpes apdegumi;

Ķirurģiskas brūces

Lietošanas padomi:

Apsedziet ar divām kārtām apretu;

Nevis uzsūkšanās mērci mākslīgi pirms lietošanas, piemēram sāls šķīdumu;

Nevar lietot kombinācijā ar hidrogelu mērces;

Lietojot algināts pārsēju, kas satur sudrabu, mērci jāizņem, kad notiek MRI pārbaudei;

Brūce ir sausāks, mērci netiek līmētas vai Līmēti uz brūces, kad noņem ar fizioloģisko šķīdumu, lai iefiltrēties tā un pēc tam noņemt;

Neizmantojiet pārāk daudz mērci, pildījumam brūces, lai ietekmē brūces dzīšanu; Pēc katras tualetes izmaiņas noteikti skalot brūci gultas ar fizioloģisko šķīdumu.