Yung Hing Medical apmeklēja Vācijas Starptautisko medicīnas ierīču izstādi 2018

- Nov 16, 2018-

2018. gada 12. novembris, pasaules ietekmīgākā Diseldorfas medicīnas aprīkojuma izstāde Vācijā - izstāde "Starptautiskā slimnīcu un medicīnas aprīkojuma piegāžu izstāde" (MEDICA), Diseldorfā, Vācija. Yung Xing Medical ar brūču kopšanas produktu brīnišķīgu izskatu, ar starptautiskiem medicīnas kolēģiem mācīties viens no otra, sadarbojoties un apmainoties ar zālēm un kopīgi veicinot medicīnas nozares attīstību.

17

Ievads izstādē Düsseldorf, Vācija "Starptautiskā slimnīcu un medicīnas iekārtu izstāde" ir pasaulē plaši pazīstama visaptveroša medicīnas izstāde, kas tiek atzīta par pasaulē lielāko slimnīcu un medicīnas iekārtu izstādi. Tirdzniecības izstāde. Katru gadu izstādē piedalās vairāk nekā 4860 uzņēmumi no vairāk nekā 60 valstīm un reģioniem.

Medicīnas ierīces, farmaceitiskie vairumtirgotāji, pircēji, veselības aprūpes dienesti, medicīnas speciālisti un citi augstākās nozares darbinieki, kas pulcējušies izstādē, lai apspriestu tirdzniecību, ir zinātnes un tehnoloģiju, tirdzniecības un informācijas kolekcija vienā no lielajiem starptautiskajiem pasākumiem. Ikgadējā Medica medicīnas izstāde ir viena no pasaules vadošajām nozares rūpju izstādēm - medicīnas nozares vējš, to atzīst medicīnas profesija, un medicīnas produktu tirgotāji nedrīkst palaist garām starptautisku notikumu ar tā neaizstājamu mērogu un ietekmi vispirms pasaules medicīnas izstādē. Yung Xing Medical tika uzaicināts piedalīties pašreizējā instrumentu izstādē, un izstādē tika piedāvāti uzņēmuma jaunākie produkti.

18

Dalība izstādē ir uzņēmuma dalībniece ārpus valsts, saprot jaunāko, visaptverošo, autoritatīvo pasaules medicīnisko ierīču tirgus platformu, kā arī ar pasaules izcilajām medicīnas ierīču kolēģiem, kas saskaras ar tiešām apmaiņām, plašu izpratni par medicīnas tehnoloģiju attīstības tendence, ārvalstu modernu tehnisko iekārtu tilta ieviešana.

Šajā gadījumā Yung Xing medicīnas displejs ar alginātu mērci, ūdens koloidu mērci, dedzināšanas želeju un citiem produktiem, lai izstādes dalībnieki sajustu „Banyan Health” medicīnisko funkciju „jaunās funkcionālo mērci” un centienus, izstādes dalībnieki ir pilnībā atzinuši Yung Xing dažādos funkcionālās mērces.

Ar šo izstādi, Yung Xing medicīnisko aprūpi, lai vēl vairāk izprastu tirgus atgriezenisko saiti un pieprasījumu, nākotnes plānošana būs savlaicīga, lai pielāgotu darba un produktu stratēģijas uzmanību, lai apmierinātu klientu vajadzības.