Yung Hing Medical Wonderful Izskats 2018CMEF rudens izstāde

- Nov 05, 2018-

80. Ķīnas Starptautiskā medicīnisko ierīču izstāde (CMEF), kas 29. oktobrī tika atklāta Shenzhen, bija reformu un atvēršanas priekšgalā. Izstādes dalībnieki no visas pasaules un desmitiem tūkstošu dalībnieku liecināja par šo svarīgo notikumu, kopā izjust nozares straujo attīstību, lai mūs virzītu uz priekšu! Šajā izstādē, Yung Xing medicīnas ar lēnu traumu aprūpes produktu brīnišķīgu izskatu, izstāde auditorijai, lai parādītu jaunu nodaļu Ķīnas medicīnas inovāciju.

14

Izstādē Yung Xing Medical ir devusi uzņēmuma jaunāko R & amp; d) sasniegumi un produkti, tostarp trīs veidu kalcija alginātu pārsienamie materiāli, alginātu mērces, celulozes acetāta mērces, medicīnas caurspīdīgs mērci un tā tālāk.

Izstādes laikā Yung Hing Medical saņēma daudzu delegātu atbalstu un piesaistīja daudzu augsta līmeņa izplatītāju pārstāvju uzmanību. Yung Xing medicīniskais ieskats pašreizējā medicīnas ierīču tirgus situācijā, ar šo profesionālo platformu valsts un pat pasaules medicīnas ierīču nozarei, parāda mūsu uzņēmuma pētījumus un jaunāko funkcionālo mērci.

15

Izstādes personālam par manu uzņēmuma produktiem un sniegumu padziļinātam skaidrojumam, ka ģērbšanas uzņēmumi turpina pārvarēt savas vadīšanas problēmas, piekļuve ātrākai attīstībai ir devusi iedvesmu. Tikai četrās dienās vākšana vienmēr ir īsa, un ir pārāk daudz vārdu. Tikai nepārtraukti centieni, nepārtraukta inovācija, rūpīgs serviss var sniegt jums kvalitatīvākus produktus un pakalpojumus! Ar cieņu ceru pavadīt jūs uz ilgu laiku!