Alginate Ag mērci

KAS TAS IR? Alginātu pārsēji ar sudrabu ir mīksti, ērti brūču pārsēji, kas sastāv no sudraba piesūcinātām kalcija algināta šķiedrām. KAD es to lietoju? Alginātu pārsējus ar sudrabu var izmantot brūču ārstēšanai, kas ir mēreni un stipri izsvīst, ieskaitot virspusēju vai dziļu ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

KAS TAS IR?

Alginātu pārsēji ar sudrabu ir mīksti, ērti brūču pārsēji, kas sastāv no sudraba piesūcinātām kalcija algināta šķiedrām.

KAD es to lietoju?

Alginātu pārsējus ar sudrabu var izmantot vidēji smagu un smagi izsitumu veidojošu brūču, ieskaitot virspusējas vai dziļas brūces, piemēram, spiediena čūlas, artēriju čūlas, vēnu kāju čūlas, diabētiskās čūlas un pēcoperācijas brūces, ārstēšanai.

 

KĀ PIETEIKTIES:

1. Pirms pārsēja uzlikšanas brūces laukums ir rūpīgi jānotīra, izmantojot esošos klīniskos protokolus. Ādai, kas apņem brūci, jābūt tīrai un sausai.

2. Izvēlieties atbilstošu pārsēja izmēru, lai tas atbilstu brūces laukumam. Ja nepieciešams, salieciet vai sagrieziet, lai pielāgotos brūces lielumam. Dziļām brūcēm izmantojiet virvi (2 cm x 30 cm). Viegli iesaiņojiet.

3. Uz mitras brūces uzliek pārsēju. Brūcēm ar vieglu eksudāciju.

4. Nostipriniet pārsēju ar piemērotu sekundāro pārsēju.


Hot Tags: Alginate Ag Dressing, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgoti

Izmeklēšana

You Might Also Like