Hidrogela marles mērci

Šis produkts ir cieta mīksta membrāna, kas sastāv no hidrofilā gēla un ūdens, kas var efektīvi veidot un uzturēt mitru vidi un veicināt brūču dzīšanu.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Produkta apraksts

Šis produkts ir cieta mīksta membrāna, kas sastāv no hidrofiliem gēliem un ūdeni, kas var efektīvi veidot un uzturēt mitru vidi un veicināt brūču dzīšanu. Dzīšanas process neattiecas uz kaulu sadzīšanu. Kad produkts tiek noņemts, tas nav pievienojies brūcei. Tas var samazināt sekundāro kaitējumu, ko izraisa pārsēju maiņa, un samazina brūces rētu pēc dzīšanas.


Izmērs

Izmērs

Izmērs

5 cm × 5 cm

10 m × 10 cm


Produkta sastāvs un struktūra

1) Produkts sastāv galvenokārt no hidrofilā gēla un ūdens ar trīsdimensiju tīkla struktūru;

2) Produkts ir trīsslāņu struktūra, kas sastāv galvenokārt no trīs daļām: pamatplēves, gēla slāņa un maskas. Maska ir PET atdalīšanas plēve, gēla slānis ir augsts polimēra hidrofils gēls, apakšējā plēve ir PU plēve.


Produkta veiktspējas īpašums

1) Liels šķidruma daudzums.

2) Veicināt brūču dzīšanu.

3) Neviena sadzīšana, samazina rētu.

4) Nav adhēzijas pie brūces.

5) Saglabāt brūces ūdens līdzsvaru.


Darbības pamatprincips

Produkts var veidot un uzturēt mitru brūču dzīšanas vidi. Kad brūce ir sausa, produkts radīs brūces mitrumu. Ja brūcei ir neliels ieplūdes daudzums, produkts var absorbēt lieko šķidrumu.

Brūces mitrā vidē ir lietderīgi dažādiem augšanas faktoru atbrīvojumiem, kas var veicināt brūču dzīšanu, stimulēt šūnu proliferāciju, saglabāt šūnu vitalitāti. Šķiedru šūnu augšanas faktors, epidermas augšanas faktors un trombocītu radītais augšanas faktora saturs brūces eksudātā ir augstāks nekā mitrā vidē, un šie eksudāti arī var veicināt šķiedru šūnu, cu-alvas šūnu un endotēlija kultūru in vitro. šūnu augšana;

Tajā pašā laikā mitra vide var paātrināt epidermas šūnu migrācijas ātrumu. Tā kā mitrās vides brūces dziedināšanas process nav kašķis, tas veicina epidermas šūnu migrāciju un brūču dzīšanu.


Hot Tags: Hidrogela marles mērci, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīcas, pielāgoti

Izmeklēšana

You Might Also Like