Neomicīna sulfāta tills

Neomicīna sulfāta tills ir paredzēts lietošanai kā primārais kontaktslānis brūces brūciņās, piemēram, lokalizācijās, ādas transplantāta saņēmēju vietās, jaunās šūtās brūcēs, nobrāzumos un nelielā vai daļējā biezuma apdegumos.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Piemērošanas joma

Neomicīna sulfāta tills ir paredzēts lietošanai kā primārais kontaktslānis brūces brūciņās, piemēram, lokalizācijās, ādas transplantāta saņēmēju vietās, jaunās šūtās brūcēs, nobrāzumos un nelielā vai daļējā biezuma apdegumos. To var izmantot arī kā sākotnējo slāni ķirurģiskajās brūcēs ar vieglu eksudātu.


Kontrindikācijas

1) Ja sākat izsitumus vai citus kairinājuma simptomus, pārtrauciet to lietot.

2) Nelietot, ja ir alerģija pret naftas produktiem.

3) Tas nav piemērots grūtniecēm vai staru terapijas pacientiem.

4) Parasti tas nav piemērots brūču asiņošanai.


Piesardzības pasākumi

1) Neomicīna sulfāta tills Tērpu var izmantot pēc atvēršanas, bet tas nav atļauts atkārtoti izmantot, ja notiek pārrobežu infekcija.

2) Nelietojiet, ja iepakojums ir bojāts.

3) Šo produktu nedrīkst lietot ilgāk par 7 dienām, un to nedrīkst lietot nepārtraukti ilgāk par 30 dienām.


Indikācijas

Par apdegumiem, plaucējumiem, nobrāzumiem, plīsumiem, saspiešanas traumām, diabētiskām čūlām, ādas transplantāciju, spiediena čūlām, kolostomām, ķirurģiskām brūcēm utt. Tas ir sterilizēts ar gammas apstarošanu. Neomicīns Sulfāta tilla apstrāde (fradiomicīna sulfāts (neomicīna sulfāts))


Lietošanas metodes

Brūce jātīra ar piemērotu sterilu šķīdumu, piemēram, parasto sāls šķīdumu; pēc tam uzklāj vienu slāni no neomicīna sulfāta tilla, kas ir uzklāts un pārklāts ar absorbējošu spilventiņu, kas atrodas vietā ar lenti vai pārsēju. Neomicīna sulfāta tilla, kas tiek izmantota čūlu uzklāšanai, jāveido tā, lai tā atbilstu krāterim, un nedrīkst pieļaut, ka tās pārklātas uz apkārtējo ādu.


Pārmaiņu biežums

Pārsēju izmaiņu biežums būs pilnībā atkarīgs no brūces rakstura, bet inficētās brūces, kas stipri izdalās, ir jāvalkā vismaz reizi dienā.


Brīdinājumi

Pacientiem, kuriem ir alerģija pret ķīmiski saistītām antibiotikām (piemēram, neomicīnu un kanamicīnu), var rasties krusteniskā sensibilizācija ar framycetin. Parastā lietošanas laikā antibiotikas absorbcija no neomicīna sulfāta tills ir niecīga; tomēr, ja tiek ārstētas lielas ķermeņa platības, jāapsver iespēja ilgstoši lietot ototoksicitāti.

Hot Tags: Neomicin Sulphate Tulle Dressing, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīcas, pielāgoti

Izmeklēšana

You Might Also Like