Manuka medus marle

Manuka medus marle ir BP specifikācijā adīta viskozes primārā pārsēja, kas piesūcināta ar optimālu medicīniskās kvalitātes Manuka medus daudzumu efektīvai brūču ārstēšanai. Medus marles mērce ir tīrs medus bez piedevām, kas varētu izraisīt nevēlamu reakciju. Tas tiek ražots ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Manuka medus marle ir BP specifikācijā adīta viskozes primārā pārsēja, kas piesūcināta ar optimālu medicīniskās kvalitātes Manuka medus daudzumu efektīvai brūču ārstēšanai. Medus marles mērce ir tīrs medus bez piedevām, kas varētu izraisīt nevēlamu reakciju. Tas tiek ražots pēc augstākajiem iespējamiem higiēnas standartiem, lai nodrošinātu tā piemērotību brūču ārstēšanai. Medus marles pārsējs ir paredzēts brūces aizsardzībai, mitras dziedināšanas vides izveidošanai un barjeras izveidošanai, kas efektīvi samazina vai novērš brūces smaku. Ar osmotiskas iedarbības palīdzību, kas saistāma ar augstu antibakteriālā Manuka medus cukura līmeni, no brūces pārsējs tiks izvadīts eksudāts, kas veicina autolītisko atdalīšanu. Medus marles pārsējs saglabās mitru vidi un palīdzēs uzlabot brūces gultas stāvokli.


Informācija lietošanai:

Ādas sagatavošana (Notīriet brūci ar parasto   metode)

a) Notīriet brūci un apkārtni ar fizioloģisko šķīdumu

b) sausa brūces āda

Mērces pielietojums:

Novietojiet medus marles pārsēju tieši uz brūces, ar abām pusēm vērstu uz leju.

Lielākām brūcēm vairākus pārsējus var novietot blakus, savukārt mazākām brūcēm šo medus pārsēju var sagriezt pēc izmēra ar tīrām, asām šķērēm.

Medus marles pārsēju var atlocīt, lai segtu lielākas brūces, bet, tā kā tas samazina medus koncentrāciju, tas samazina arī produkta efektivitāti.

Pārklājiet medus marles mērci ar otro jūsu izvēlēto pārsēju.

Apģērba maiņa

Medus marles pārsēju var mainīt katru dienu vai atstāt vietā līdz septiņām dienām, bet, lai iegūtu maksimālu efektivitāti, tā jāmaina, mainoties pārsēja krāsai.

Indikācijas:

Apdegumi

Brūces atdalīšanās

Nelieli apdegumi un donoru vietas

Akūtas brūces

Hroniskas brūces

Spiediena čūla

Diabēta pēdu čūla


Hot Tags: Manuka medus marle, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota

Izmeklēšana

You Might Also Like