Hidrokoloīdi plāksteri

PRODUKTA APRAKSTS Produkts ir sava veida vienreiz lietojams sterils produkts, kas galvenokārt sastāv no medicīniskās karstās kausēšanas līmes, nātrija karboksimetilcelulozes (CMC) un labas gaisa caurlaidības medicīniskās PU. Hidrokolloīdie pārsēji ir mīksti, gaiši, gludi, stingri, nekairina ādu utt., Ir viens no ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


PRODUKTA APRAKSTS

Šis produkts ir sava veida vienreizlietojamais sterils izstrādājums, kas galvenokārt sastāv no medicīniskās karstās kausēšanas līmes, nātrija karboksimetilcelulozes (CMC) un labas gaisa caurlaidības medicīniskās PU. Hidrokolloīdie pārsēji ir mīksti, gaiši, gludi, stingri, nekairina ādu utt., Ir viens no labākajiem līdzekļiem brūces eksudātu absorbēšanai.

图片 1


Pēc eksudātu absorbcijas pārsēju hidrofīlās daļiņas (CMC) var veidot pusšķidrus materiālus, kas līdzīgi želejām, pielīp brūces virsmai un nodrošina un uztur mitru vidi brūces sadzīšanai. Tikmēr saskares slānis veidos želeju, absorbējot eksudātus, to ir viegli noņemt un nelīp pie brūces. Hidrokolloīds pārsējs var absorbēt un bloķēt eksudātus pārsienam, kā arī veikt atdalīšanas funkciju. Tas ir lipīgs un var veidot okluzīvu virsmu. Oklūzijas dziedinošā vide var veicināt mikrovadu paplašināšanos un granulācijas audu veidošanos. Lai paātrinātu brūču sadzīšanu, ir izdevīgi izdalīt makrofāgu nekrotiskos audus.


Hot Tags: Hidrokoloīdu plāksteri, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgoti,

Izmeklēšana

You Might Also Like