Putu silikona apmale

Produkta apraksts Princips Silikona putu pārsējs ir absorbējošs, atraumatisks pārsējs, kas izgatavots no absorbējoša serdes un silikona gēla. Silikona putu pārsēju brūces saskares virsma ir pārklāta ar mīksta silikona gēla slāni, kas nelīp pie brūces virsmas un nerada traumu ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas


Produkta apraksts


Princips

Silikona putu pārsējs ir absorbējošs, atraumatisks pārsējs, kas izgatavots no absorbējoša serdes un silikona gēla. Silikona putu pārsienamā brūces saskares virsma ir pārklāta ar mīksta silikona gēla slāni, kas nepielīp pie brūces virsmas un noņemšanas laikā nerada traumu delikātiem jauniem audiem. Šis mīkstais silikona slānis ir arī nedaudz lipīgs, kas atvieglo pārsēja uzklāšanu un noturēšanu uz neskartas ādas, bet neizraisa epidermas noņemšanu vai sāpes noņemšanas laikā. Produkta ārējā virsma ir savienota ar tvaiku caurlaidīgu poliuretāna membrānu, kas darbojas kā barjera šķidrumam un mikroorganismiem.

Uzbūve un raksturojums

1. Mitrā dziedināšana: trīs slāņu struktūra nodrošina dinamisku eksudāta un mitru brūču sadzīšanas vidi, kas veicina ātru brūču sadzīšanu.
2. Elpojošs un ādai draudzīgs: porainā struktūra atvieglo osmotiskā šķidruma vadīšanu, tai ir liela šķidruma absorbcijas spēja un tā ātri absorbē izsvīdumu.
3. Mīksts, lai pārbaudītu brūci.
4. Samaziniet sāpes
5. Importētās izejvielas

Lietojumprogrammas

1. Tas ir pielāgojams dažādām brūces fāzēm, it īpaši visu veidu brūcēm ar eksudātu
2. II pakāpes apdeguma brūce.
3. Donoru un ādas transplantātu vieta.
4. Visu veidu čūlas, izgulējumi
5. Visu veidu operācijas brūces pēc operācijas var rezervēt ne ilgāk kā 5 līdz 7 dienas.


Hot Tags: Putu silikona robeža, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgoti,

Izmeklēšana

You Might Also Like